آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل با نرم افزار AnyDesk

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام خدمت همکاران، متخصصین و اعضای محترم
کسی میدونه چرا هنگام استفاده از نرم افزار AnyDesk نمیشه روی بعضی از قسمتها کلیک کرد؟ گاهاً موقع کار با یه سری از ویزاردها یا موقع کلیک کردن روی فایل های اجرایی و یا بستن صفحه، علامت ورود ممنوع روی نشانگر موس میاد یا هیچ عکس العملی انجام نمیشه!!!(هم به صورت پورتابل هم به صورت نصب شده و آخرین آپدیت هست)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fifafc

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
من تا به حال چنین مشکلی بر نخوردم. میشه همون موقع که نمیشه کلیک کرد اسکرین شات بگیرید؟
ببینم کجاها نمیشه کلیک کرد

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام
من تا به حال چنین مشکلی بر نخوردم. میشه همون موقع که نمیشه کلیک کرد اسکرین شات بگیرید؟
ببینم کجاها نمیشه کلیک کرد
سلام، ممنون از لطفتون، بعضی وقتا نشانگر موس تبدیل میشه به ورود ممنوع، حتماً اسکرین میفرستم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام مجدد
متاسفانه توی اسکرین شات نمایش داده نمیشه...ولی نشانگر موس به این شکل میشه(علامت ورود ممنوع روی فلش)

پیوست‌ها

• 797 بایت بازدیدها: 504

arashshr

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
90
601
دوست گرامی برای من هم همچین مورد پیش اومده. من احتمال میدم مشکل از سرعت اینترنت باشه و یا اینکه کاربر در سیستم در حال استفاده هست.
البته من به سایت سازنده مراجعه کردم و ارسال این مشکل این سه راهنمایی رو برا من ایمیل کردند.
1- برنامه ای درسیستم کاربر در حل اجرا هست.
2- نرم افزار کاربر روبرو به عنوان ادمین باز نشده.
3- سیستم کاربر روبرو پسورد داره و کاربر به عنوان ادمین وارد ویندوز نشده.
این چند تا نکته رو بررسی کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه.

محض اطلاع اسم اون علامت اصطلاحا Forbidden Symbol هست.

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
دوست گرامی برای من هم همچین مورد پیش اومده. من احتمال میدم مشکل از سرعت اینترنت باشه و یا اینکه کاربر در سیستم در حال استفاده هست.
البته من به سایت سازنده مراجعه کردم و ارسال این مشکل این سه راهنمایی رو برا من ایمیل کردند.
1- برنامه ای درسیستم کاربر در حل اجرا هست.
2- نرم افزار کاربر روبرو به عنوان ادمین باز نشده.
3- سیستم کاربر روبرو پسورد داره و کاربر به عنوان ادمین وارد ویندوز نشده.
این چند تا نکته رو بررسی کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه.

محض اطلاع اسم اون علامت اصطلاحا Forbidden Symbol هست.
بله درسته..لطف کردین منم این مراحلو رفتم متاسفانه حل نشد... ولی تو قسمت پشتیبانی مربوط به سایت این نرم افزار نوشته شده بود تو منوی اصلی از گزینه Block users input استفاده کنین که متاسفانه این آپشنو پیدا نکردم..
اینم لینکش: Forbidden Mouse Cursor – Customer Feedback for AnyDesk

• Like

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
مطمئن هستید تو اون لحظه کاربر اون لحظه کاری انجام نمیده با موس و کیبورد؟
باید همون موقع که این مشکل پیش میاد بررسی کنم چون خیلی دلایل می تونه داشته باشه. به کاربرهای دیگه هم وصل شدین ببینید همینطور میشه یا فقط با اون کاربر خاص مشکل پیش میاد؟

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
مطمئن هستید تو اون لحظه کاربر اون لحظه کاری انجام نمیده با موس و کیبورد؟
باید همون موقع که این مشکل پیش میاد بررسی کنم چون خیلی دلایل می تونه داشته باشه. به کاربرهای دیگه هم وصل شدین ببینید همینطور میشه یا فقط با اون کاربر خاص مشکل پیش میاد؟
با همه کاربرا این مشکل هست، کسی به موس یا کیبورد دست نمیزنه، از این بابت خیالتون راحت...به خود انی دسک گزارش شده میتونین این لینکو ببینین:
Forbidden Mouse Cursor – Customer Feedback for AnyDesk

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
من دیروز باهاش کار کردم و چک کردم، مثلا روی قسمت هایی که مربوط به امنیت و تنظیمات انی دسک سمت کاربر هست موس رو میبرم ضربدر میشه. ولی جاهای دیگه تو مدت کوتاهی که من استفاده کردم اینجوری نمیشه. ممکنه این باگ باشه که فقط باید روی تنظیمات انی دسک کاربر ضربدر بشه ولی روی پنجره های دیگر هم میشه.

صفحه ای هم که لینک دادین خوندم. اونجا ننوشته این یک مشکل هست. فقط دلیلش و راه حل رو گفته. گفته برنامه ای که می خواین تنظیمات اون رو تغییر بدین باید در سمت کاربر مجوز دسترسی به اون باشه. به همین دلیل حتما انی دسک رو در سیستم مقابل به صورت run as administrator اجرا کنید. منظورش سیستمی هست که به اون ریموت زدید.
همچنین گفته تنظیمات خود انی دسک رو از نظر امنیتی بعضی جاهاش رو نمیتونید تغییر بدید و فقط خود کاربر می تونه تغییر بده برای همین در همه حالتها ضربدر میشه

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام، خیلی زحمت کشیدین..آخرین نسخه هم نصب کردم ولی این مشکل پابرجاست..امیدوارم تو نسخه های بعدی حل بشه.

• Like
بالا