آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مرورگر قدرتمند ucweb-7.3

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
UC Browser Start Page New Change[UCWEB-7.3 INDONESIA by Yakisara]

18.jpg

با سلام
حتما خیلی از شما ها این مرورگر چینی رو میشناسید. فعلا بازار مرورگرها دست چینیهاست!
البته من اعتقاد دارم به خوبی مرور گر opera نیست اما امکاناتی داره که opera نداره پس بهتر هست هر دو رو روی سیستم خودتون داشته باشید.
یکی از قابلیتهای خوب این مرورگر نسبت به اپرا این هست که صفحات وب را در حد ممکن شبیه به چیزی که روی کامپیوتر میبینید نشون میده.
این زمانی بدرد می خوره که می خواهید یک بازی آنلاین مانند تراوین بازی کنید اینجوری در انتخاب لینکهای نزدیک به هم دچار مشکل نمیشید و درست عمل میکنه
موفق باشید

*UC Browser Start Page New Change*
Great News for UC Browser (www.ucweb.com) fans, UC Team introduced some fancy application inside UC Browser, in order bring users an even quicker access to their favorite sites than the navigation page.
1. Facebook Channel for Indonesian Users.Facebook hold the top traffic in Indonesia, some Indonesian users take facebook as the whole internet. Hence, in order to bring these fans more smooth experience for browsing facebook, UC Browser introduced the facebook channel in its start page, with which, fans could get access to facebook by just one click on the left button in their handset. The system will keep the login status, so the users need login just once, and after that, the experience of facebook become very smooth.

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
لینک ف -----تر است ولی به سایت اصلی که رفتم این مرورگر مال موبایل است
این پست هم در انجمن موبایل است و مشخصه که برای موبایل است و در ضمن از تاریخ این پست حدود دو سال است که میگذره و شاید هم از روی سرورها هم پاک شده باشه

مولکول

کاربر
2013-03-12
8
7
بله. این نرم افزار الان کلا ف-------ر شده و کار ایی نداره! بجاش از QQ browser یا one browser استفاده کنین.خیلی عالین:thumbsup:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc
بالا