آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل در گیربکس سمند مدل 89

mohsen-uniqu

کاربر
2011-06-23
1
1
سلام
من یه سمند 89 دارم که توی دنده ی یک مشکل داره و بعضی وقت ها جا نمیره
من صفحه کلاچ و قورقوری دنده رو هم عوض کردم ولی مشکل همچنان پا برجاست
مشکل اینجاست که همیشه اینطوری نیست و بعضی وقت ها اینطوری میشه که البته اگه ماشین توی سرازیری باشه و بزارم یکم جابه جا بشه(در حد 1 سانت) دنده جا میره پیش هر تعمیرکاری هم بردم گفته مشکلی نداره ولی خب روی اعصاب را میره بعضی وقت ها مثلا پشت چراغ قرمزی یهو سبز میشه و تو نمیتونی دنده رو بندازی یک چون گیر کرده و باید بندازی دو و دوباره بندازی یک تا جا بیوفته بعضی وقت ها هم دیگه باید چند بار بندازی 2 تا درست بشه
دوستان کسی راه حلی برای این مشکل سراغ نداره یا حداقل نمیدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abdanan11

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
من با دنده عقب این مشکلو دارم. میزارم رو دنده عقب و کم کم نیم کلاچ میکنم جا میره.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

abdanan11

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-03-27
295
810
آبدانان
سلام
من یه سمند 89 دارم که توی دنده ی یک مشکل داره و بعضی وقت ها جا نمیره
من صفحه کلاچ و قورقوری دنده رو هم عوض کردم ولی مشکل همچنان پا برجاست
مشکل اینجاست که همیشه اینطوری نیست و بعضی وقت ها اینطوری میشه که البته اگه ماشین توی سرازیری باشه و بزارم یکم جابه جا بشه(در حد 1 سانت) دنده جا میره پیش هر تعمیرکاری هم بردم گفته مشکلی نداره ولی خب روی اعصاب را میره بعضی وقت ها مثلا پشت چراغ قرمزی یهو سبز میشه و تو نمیتونی دنده رو بندازی یک چون گیر کرده و باید بندازی دو و دوباره بندازی یک تا جا بیوفته بعضی وقت ها هم دیگه باید چند بار بندازی 2 تا درست بشه
دوستان کسی راه حلی برای این مشکل سراغ نداره یا حداقل نمیدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

درود . من هم همین مشکلو داشتم هرچی تعمیرگاه و نمایندگی بردم فایده نداشت که اخرش بردم یه تعمیرگاه گفتم بازش کنه و جالب اینجاست که هیچی ازش مشکل نداشت و دوباره بستش که بدون هیچ مشکلی جواب داد و داره کار میکنه

بالا