آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کار نکردن دوربین دیجیتالی با ویندوز 7 به بالا

sina28

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
176
338
با سلام بنده یه دوربین (لوپ) دیجیتالی برای دیدن اشیا ریز دارم که برنامه درایور آن فقط با ویندوز ایکس پی سرویس پک 1 گار میکند وبا ویندوز 7 یا غیره اصلا کار نمیدهد برای این مشکل راهی هست ؟ تشکر بخاطر راهنمایی

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
این راه در ویندوز 7 تست شده ، آنرا تست نمایید و نتیجه را اطلاع دهید.
روی فایل setup کلیک راست نموده و گزینه آخر یعنی propertise را انتخاب نموده و در سربرگ Compatibility ، چک باکس compatibility mode را بزنید و در زیر مجموعه آن ویندوز مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس Apply و ok نمایید .
حالا فایل setup را اجرا نموده و مراحل نصب را انجام دهید.
موفق باشید.

sina28

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
176
338
سلام ممنون برای راهنمایی ولی این دوربین یه سی دی درایور همراش هست که دارای برنامه های usb2 .draiverوdirectx9وdivx412codecوwin2k sp4-enمیباشدکه فکر کنم اینdivx412فعالش میکنه ویه ایکون دوربین روی صفحه میزاره که روی ویندوز ایکس پی 1 که کلیک میکنم دوربین فعال میشه فقط رو ایکس پی 1 روبقیه ویندوزهاکار نمیده واین win2k sp4-enکه ذر سیدی همراهش هست میزنم پیغام این برنامه با ویندوز شما match نمیشود برا دانلود ابدیتش نمیئونم چکار کنم ورو ایکونض رو صفحه 2710 دوربین نوشته وراهنمایی که گفتید رو ایکونش set up نمیاد ما این دوربین خریدیم ولی بلا استفاده است فقط رو ایکس پی 1 کار میده

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.اگه نتوستی پیدا کنی من برای وسایل قدیمی که روی ویندوزهای جدید به هیچ وجه نصب نمیشن از ویندوزهای مجازی استفاده میکنم و ویندوز ایکس پی یا لینوکس و غیره رو میتونید داخل ویندوز های 7 به بالا با برنامه virtual pc و مشابه این برنامه که زیاد هستند نصب و استفاده کنید و اموزشش هم در اینترنت زیاد هست و استفاده اش خیلی راحته.موفق باشید.

Sent from my GT-I9505 using Irantk Forum mobile app

بالا