آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بوت نشدن ویندوز بعد از نصب درایور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
با سلام . ویندوز 7 روی سیستم مشتری نصب کردم اما وقتی با درایور پک درایورها رو نصب میکنم سیستم دیگه بوت نمیشه و همش ریستارت میشه . چند بار تست کردم حتی با گرافیک آنبرد بازم نشد . میشه لطفا راهنمایی کنید

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
484
875
قم
با سلام و احترام
در مورد مشکلی که دارید بعد از نصب ویندوز یک سری از سیستم ها باید درایور خودشون رو نصب کنی با توجه به اینکه مشخصات سیستم رو ندادید و اینکه نفرمودید که از چه ورژنی جهت نصب درایور استفاده می کنید ، ولی می توان حدس زد که مشکل شما از نصب گرافیک هست و نصب چیپست هاست که درایور پک اونها رو اشتباهی شناخته و نصب می کند ، شما نهایتاً دوباره ویندوز رو نصب کنید و بعد درایور خود سیستم رو حداقل گرافیک و چیپست رو دانلود کنید و نصب کنید .
امید است که مشکل شما حل شود:90000000:
با تشکر

mojtabashaye

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
620
816
اصفهان
اگر مشکل از این مورد نباشه چی؟ ضمنا درایور پک ورژن 217 هستش اما نسخه قدیمی نرم افزار داخل اون رو اجرا میکنم و درایورها کامل نصب میشه اما در ریسیت دیگه سیستم بالا نمیاد

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
484
875
قم
باید از خود سایت بگیرید درایور تمام مادربرد رو بگیرید

royaali

کاربر
2015-07-25
115
341
با سلام دوست عزیز مشکل شما همانطور دوست عزیزمان فرمودند به خاطر نصب اشتباهی یکی از درایور هاست . البته درایور پک در صورت اشتباه بودن پیغام توقف نصب را به رنگ قرمز میده که باید توقف نصب را بزنید . در صورت نصب اشتباه و مشکل ریستارت در این گونه موارد لازم به نصب دوباره ویندوز نیست با حالت سیف مود می تونید ویندوز را بالا آمده و درایور اشتباه را خذف کنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا