آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مداری برای تبدیل مانیتور به ورودی av

jafari.net

کاربر
2009-05-11
2
15
با سلام
از دوستان و استادان درخواست مداری رو دارم که بتوان ال سی دی های گرافیکی رو تبدیل به یک ورودی ای وی کرد تا به راحتی بتوان هر نوع وسیله صوتی تصویری را به آن وصل کرد تصویر مورد نظر را درآن دید
با تشکر
#$v686

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
با سلام
از دوستان و استادان درخواست مداری رو دارم که بتوان ال سی دی های گرافیکی رو تبدیل به یک ورودی ای وی کرد تا به راحتی بتوان هر نوع وسیله صوتی تصویری را به آن وصل کرد تصویر مورد نظر را درآن دید
با تشکر
#$v686
به نام خدا
سلام. بله این دستگاه الآن در بازار به نام تبدیل مانیتور به تلویزیون به فروش میرسد که ورودی av هم دارد. نقشه ساخت آن هم فکر میکنم در سایت باشد. البته آن را پیدا نکردم. باید در بخش مدارات الکترونیک باشد.
موفق باشید...

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,552

به نام خدا
سلام مجدد خدمت شما. اینهم لینک. البته فکر کنم باید ثبت نام تان را تکمیل کنید:
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=622
با سلام و با تشكر از دوست خوبم اقاي صابري :
دوست عزيز jafari.net به لينك زير مراجعه كنيد :
در اين شماتيك ورودي هاي 1و2و3 همان سه رنگ اصلي ورودي و 13 و 14 سيگنالهاي هور و ورت كنترلي ميباشند و خروجي تصوير دو سيم جهت وصل به سيستم هاي نمايش تصويري ديگر در نظر گرفته شده است .
موفق باشيد .
http://www.irantk.ir/showthread.php?p=58160#post58160

jafari.net

کاربر
2009-05-11
2
15
با تشکر از شما دوست عزیز
ولی مشکل من الان تکمیل نبودن ثبت نام
من فقط به این یدونه برد نیاز دارم وسلام
#$v686

fbc

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-12-04
421
2,224
ایران مهد دلیران
باسلام و تشکر از اساتید بزرگوارم. برای اینکه یک تاپیک دیگر درست نشود اینجا سوالم را مطرح می کنم. آیا عکس این تبدیل نیز وجود دارد؟ می خواهم خروجی پورت vga نوت بوک یا pc را به av تبدیل کنم. مثلا نرم افزارهای کونورژانس و ... مر بوط به تلویزیون را که روی نوت بوک نصب کرده ام می خواهم به تلویزیون وصل کنم. باتشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,552
باسلام و تشکر از اساتید بزرگوارم. برای اینکه یک تاپیک دیگر درست نشود اینجا سوالم را مطرح می کنم. آیا عکس این تبدیل نیز وجود دارد؟ می خواهم خروجی پورت vga نوت بوک یا pc را به av تبدیل کنم. مثلا نرم افزارهای کونورژانس و ... مر بوط به تلویزیون را که روی نوت بوک نصب کرده ام می خواهم به تلویزیون وصل کنم. باتشکر
با سلام :
دوست عزيز در تاپيك لينك پست قبلي عرض كردم كه براي اطلاع بيشتر به ديتا شيت ايسي بكارگرفته شده مراجعه كنيد با اين حال به چشم بزودي سعي ميكنم بر عكس مدار را نيز تقديم كنم البته فكر كنم شما بايد دو مدار مونتاژ نماييد كه يكي همون كنورتر vga 2 rgb هستش و بدنبال ان مبدل تصويري 5 سيم به دو سيم بررسي و نتيجه ميزارم .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,552
http://www.forum.p30world.ir/showthread.php?t=427244

عکس تبدییل رو گذاشته سیم کشی پایه هاشو بدین تک فییش بیشتر دونبالشم
سلام :
نخير عزيزم به اين سادگي ها هم نيست كه ترتيب اتصال پايه هاش خواستين !!!
در حقيقت همون مدار كنورتر در طرح smd در داخل همون سوكت مونتاژ شده و توسط سيم هاي رابط به فيش اي خروجي وصل شده بايد مدار كنورترش را داشته باشيد ويا اماده انرا ابتياع كنيد .
اينم عكسهايي از نوع usb انها و نوعي هم با مدار داخلي اش .
توجه كنيد !!!
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 21 کیلوبایت بازدیدها: 647
  • 47.9 کیلوبایت بازدیدها: 644
بالا