آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نداشتن تصویر لپ تاپ اچ پی کامپک presario v5000

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
سلام یه لپ تاپ قدیمی مدل presario v5000 گرفتم روشن میشه ولی تصویر نداره با مانیتور جدا هم تست کردم باز همین طوره رمو تک تک تست کردم ، بدون باتری تست کردم فقط شارژر ، بازش کردم فقط برده خالی رو تست کردم، گرافیک و سی پیو داغ میشه فن هم چند دقیقه یبار روشن میشه .
فقط نکته ای که هست سریع روشن میشه ولی هرچی دکمه پاورو نگه میدارم خاموش نمیشه!

یه تاپیکی هم مشابه بود دیدم ولی دوستی که مشکلش حل شده بود ننوشته بودن چطور:numbness::numbness:

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
چطوری باید بایوسش دوباره بریزم؟؟

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
چطوری باید بایوسش دوباره بریزم؟؟

سلام دوست عزیز،
اگه همکار تعمیرکارمون نیستید بهتره به یکی از همکارانمون در شهر محل اقامتتون مراجعه نمایید،
اما به طور کلی ،برای پروگرم بایوس شما به دستگاهی به نام پروگرمر و زیف های تبدیل اون و همینطور به فایل سالم بایوس نیاز دارید،ضمن اینکه باید ببینید غیر از آی سی بایوس، آی سی ec هم وجود دارد یا خیر؟ و در صورت وجود آن را نیز پروگرم نمایید، همینطور آیا آی سی IO دستگاه قابل پروگرم هست یا خیر؟

موفق باشید

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
من دقیقا مطمعن نیستم که از بایوس هست یا خیر وقتی دگمه پاور رو نگه میدارم خاموش نمیشه به نظرتون از بایوسه؟

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
من دقیقا مطمعن نیستم که از بایوس هست یا خیر وقتی دگمه پاور رو نگه میدارم خاموش نمیشه به نظرتون از بایوسه؟

سلام دوست گرامی

مشکل شما کاملا گنگ و پیچیده هست شما هیچ گزارشی از وضعیت ولتاژها و میزان جریان کشی و غیره نداده اید در این حالت بایوس بزنید این اولین مرحله است

بالا