آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل پیغام ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... IP format error مودم TP-LINK به هنگام کانفیگ

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام خدمت کارشناسان محترم
مودم TP-LINK مدل TD-W8901G V6.0 در هنگام کانفیگ با خطای ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... IP format error روبرو میشه!
دستگاه، فلش شده و به آخرین نسخه نرم افزاری آپدیت شده و ریست فکتوری هم انجام شده..متاسفانه باز این مشکل هست..آیا همکاران عزیز تجربه ای تو این زمینه دارن؟
با تشکر
اینم عکسی از برد این مودم:

پیوست‌ها

• 112.1 کیلوبایت بازدیدها: 627
آخرین ویرایش:

Amirhoseinnn

کاربر
2017-02-17
7
7
عزیز من این مشکل رو امروز داشتم ولی از مودم‌نبود از خود سیستم بود. تنظیمات کامپیوتر رو چک کردم درستش کردم. روی یه سیستم دیگه تستش کنید چون ممکنه روی سیستم فعلی یه برنامه از همون آی پی استفاده کنه.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using IranTk Forum mobile app

Waltercision

کاربر vip
کاربر
2020-11-12
13
10
78
این ارور در زمان Quick start رخ میده علتش و میگم ولی فعلا از interface setup مودم و کانفیگ کنید حتما با کابل لن اگه به اینترنت وصل شد وای فای و چک کنید)البته فکر نمیکنم به وای فای وصل بشه ( اگه این اتفاق ها افتاد بگید راه حلشو بگم

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
این ارور در زمان Quick start رخ میده علتش و میگم ولی فعلا از interface setup مودم و کانفیگ کنید حتما با کابل لن اگه به اینترنت وصل شد وای فای و چک کنید)البته فکر نمیکنم به وای فای وصل بشه ( اگه این اتفاق ها افتاد بگید راه حلشو بگم

سلام، مهندس خسته نباشی و ممنون ،اما دارید تمام تاپیک های زیر خاکی رو آپ میکنید،تاریخ ها رو نگاه کنید

Mostafahe

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-23
214
215
شهرکرد

درود دلیلشو اگه بگید ممنون میشم. تنطیمات وای فای هم نیست کلا

بالا