آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: لپ تاپ ایسوز مدل 555Ld بعد از نصب ویندوز با هارد بوت نمیشود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

electeropars

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-23
586
2,035
لپ تاپ ایسوز مدل 555Ld بعد از نصب ویندوز با هارد بوت نمیشود لازم به توضیح است بعد از نصب کامل ویندوز و ریستار شدن باید با هارد بوت شود که مجددا با سی دی بوت میشود و مجددا ویندوز نصب میکند وقتی ویندوز نصب شد و ریستار شد سی دی را خارج میکنم و در قسمت بوت هارد را انتخاب میکنم پیغام میدهد دیسک مشکل دارد ضمنن هارد نو عوض کردم از هارد نمیباشد خواهش میکنم کمک کنید

electeropars

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-23
586
2,035

electeropars

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-23
586
2,035
قربان در این لپ تاپ ویندوز کامل نصب میشود بعد از ریستار شدن با هارد بالا نمی اید
و هارد را معیوب معرفی میکند در صورتی که دو عدد هارد نو استفاده کردیم

لازم به توضیح است که مشتری میگه من خودم بدون هیچ یک از این مسایل راحت ویندوز نصب میکرده و مشکل از این نیست
لپ تاپ مشکل دار شده و امکان داره از بایاس باشه

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
من جای شما بودم یه فلش بر میداشتم و فایل iso ویندوز 10 رو بصورت ufei روی فلش قرار میدادم و ویندوز رو نصب میکردم

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
قربان در این لپ تاپ ویندوز کامل نصب میشود بعد از ریستار شدن با هارد بالا نمی اید
و هارد را معیوب معرفی میکند در صورتی که دو عدد هارد نو استفاده کردیم

متاسفانه حرف خودتون میزنید . این مشکل به دلیل غیر فعال بودن SECURE BOOT هست .
جزو اولین نفرها در ایران بودم که برای مشکل این دستگاه راه حل دادم .

electeropars

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-23
586
2,035
متاسفانه حرف خودتون میزنید . این مشکل به دلیل غیر فعال بودن SECURE BOOT هست . جزو اولین نفرها در ایران بودم که برای مشکل این دستگاه راه حل دادم .
این لپ تاپ با هارد اس اس دی ویندوز نصب میشه و مشکلی نداره ولی با هارد معمولی مشکل داره تا حالا لطف زیادی کردید جواب داددیدو رهنمایی کردید لطفا در این مورد نظر بدهید چرا ...مشکل کجاست؟ از کمکتون متشکرم

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
این لپ تاپ با هارد اس اس دی ویندوز نصب میشه و مشکلی نداره ولی با هارد معمولی مشکل داره تا حالا لطف زیادی کردید جواب داددیدو رهنمایی کردید لطفا در این مورد نظر بدهید چرا ...مشکل کجاست؟ از کمکتون متشکرم
سلام دوست عزیز ،
آیا روشی را که جناب "AMD" گفتند را انجام دادید ؟
در لینکی که قرار داده اند به وضوح توضیح داده اند که چکار باید بکنید ، نتیجه را اعلام نمایید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا