آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل تصویر ندادن لب تاب acer aspire E1-571

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vispord

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
78
629
سلام دوستان عزیزم

این لب تاب مشکل اینه که وقتی روشن میکنی یک لحظه ارم ایسر میاد بعد قطع میشه یه جورایی میشه گفت مثل پرش کردن تصویر میمونه بعد دیگه چیزی نشون نمیده.تصویر سیاه میمونه. البته تصاویر رو گذاشتم این تصاویر که گذاشتم خیلی به سرعت عوض میشه بعد از این سه تا تصویر دیگه صفحه سیاه میمونه و دیگه چیزی نشون نمیده. و داخل سیماس ستاپ هم نمیشه.

پیوست‌ها

• 24.4 کیلوبایت بازدیدها: 263
  • 44.3 کیلوبایت بازدیدها: 262
  • 25.8 کیلوبایت بازدیدها: 277

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
من چندین بار با این مشکل روبه رو شدم ولی دقیق یادم نیست مدل لب تاب چی بوده فقط یکیش رو یادمه یه سونی بود فکر کنم .
هرکاری میکردم نه میرفت بایوس نه منو بوت رو باز میکرد خلاصه هیچی همینطوری یه صحفه سیاه میاد و یه خط تیره کوچیک بالای صحفه سمت چپ چشمک میزد خلاصه
بعد از بررسی های اولیه میخواستم بایوس رو عوض کنم ولی قبلش باتری بکاپ رو دراوردم و اک گذاشتم در کمال تعجب مشکل رفع شد !! هم وارد بوت منو میشد و هم وارد بایوس از اونجا هم راحت ویندوز رو نصب کردم و.تمام
شما هم باتری رو دربیار و بدونه باتری و با باتری اک تست کن ببین مشکلتون حل میشه (باتری بکاپ منظورمه )

vispord

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
78
629
مرسی از راهنمایی دوستان گلم همه اون راهنمایی هایی که کردید رو انجام دادم ولی درست نشد از طریق کابل به یه مانیتور ال سی دی متصل کردم تصویر داد به ال سی دی شک کردم بازش کردم دیدم کابل فلت یا کابلی که از روی برد میره به پشت ال سی دی لب تاب رو وقتی دستکاری کردم یه لحظه تصویر اومد ولی نه کامل یه جورایی بی کیفیت بود به نظرتون این کابل هست تو بازار تا عوض کنم یا تعمیر میشه.

vispord

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
78
629
مرسی از راهنمایی دوستان گلم همه اون راهنمایی هایی که کردید رو انجام دادم ولی درست نشد از طریق کابل به یه مانیتور ال سی دی متصل کردم تصویر داد به ال سی دی شک کردم بازش کردم دیدم کابل فلت یا کابلی که از روی برد میره به پشت ال سی دی لب تاب رو وقتی دستکاری کردم یه لحظه تصویر اومد ولی نه کامل یه جورایی بی کیفیت بود به نظرتون این کابل هست تو بازار تا عوض کنم یا تعمیر میشه.

پیوست‌ها

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
به نام خدا
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.
دوست عزیز:
چیزی که در عکسها مشخص است و توضیحاتی که شما بیان نمودید ، برداشت بنده این است که دستگاه شما فریز
می کند و از مرحله ای که گذاشتید جلوتر نمی رود.
بهتر است قطعات اضافی را از دستگاه جدا نموده و سپس تست کنید ، حال شما بیان نموده اید تصویر آمد !
اگر منظور شما را درست متوجه شده باشم ، یعنی ویندوز بالا آمد و تصویر آنرا مشاهده نموده اید .
آیا از خروجی VGA هم تصویر ویندوز را به طور کامل دارید و عملکرد موس و باز کردن برنامه ها طبیعی انجام می شود؟
کابل فلت را هم می توانید تست کنید و در صورت قطعی می توانید تعمیر و یا تعویض نمایید .
لطفا" توضیحاتتان را کاملتر بیان نمایید .
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا