آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: درخواست پروگرام آی سی های چسبی موبایل برای دستگاه zm-r6200

دلستر هلو

کاربر
2013-05-11
11
1
سلام خدمت اساتید محترم
میخواستم با دستگاه zm-r6200 آی سی های چسبی موبایل emmc رو عوض کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با چه پروگرامی میتونم این کار رو انجام بدم یاعلی
امیدوارم مطلب رو جای درستی گذاشته باشم .

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
سلام دوست گرامی

فکر نمی کنم برنامه خواصی برای این کار وجود داشته باشه معمولا تعمیرکاران با چند بار ازمون و خطا بهترین شرایط را پیدا میکنند و بعد از ان برای دستگاه bga خود طبق تجربه ای که از ازمون و خطا کردن بدست اوردن برنامه درست میکنند

علی کل حال شما باید از کسی که این ایسی ها را با bga نصب کرده بپرسید که بهترین دما برای گان بالا و پایین و المنت کف برای این ایسی چیه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

دلستر هلو

کاربر
2013-05-11
11
1
فرقی نمیکنه چه مدل آی سی باشه تمامی هاردهای موبایل که چسبی هستن مشکل دارم مثلا huawei g610 یا samsung i9500

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,879
10,572
سلام
گوشی های جدید از emmc استفاده می کند.
برای پروگرام این سری میتونید ای سی را خارج کرده و به باکس وصل کنید یا اینکه روی برد نقاط direct emmc را پیدا کرده و سیم کشی کنید.
میتونید از باکس های,ort pro emmc _ emmc pro _ z3x easy jtag یا باکس های دیگر استفاده کنید که هر کدام مزایا و معایب خودشون را دارند.
قبل از خرید بهتره اموزش ببینید چون نکات بسیاری هست که برای پروگرام بایستی یاد بگیرید

لینک زیر را هم سری بزنید:

ترمیم بوت - جی پی جی استور | فروش باکس,کابل و ابزارآلات تعمیرات موبایل| آنلاک قفل شبکه

دلستر هلو

کاربر
2013-05-11
11
1
ممنون از راهنمایی شما ولی منظور من پروگرام برای دستگاه bga zm-r6200 هست که با چه حرارتی آی سی چسبی رو از روی برد بردارم

بالا