آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نشناختن کارت گرافیگ توسط مادربرد ASUS M5A78L و صدای دو بوق ممتد

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود مجدد

مهندس جانم ، البته خودم هم شاید حدود دو سال میشود که دیگر چیپ شمالی و یا جنوبی را ریسولد نمیکنم . ( بخصوص چیپ های شمالی و جنوبی نسل جدید ) .

البته شما سمت استادی دارید . ولی متاسفانه سری های جدید را اگر ریسولد کنیم یا کار خرابتر میشود و یا درست میشود و بعد از مدتی برگشت میخورد و حسابی پیش مشتری زیر سوال میرویم . البته در موارد کمی هم احتمال دارد زمان بیشتری کار کند ولی ما نباید ریسک کنیم
بهترین کار ریبال است که آن هم فقط باید با BGA انجام شود
موفق بشید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با ریسولد چیب کاملا از کار افتاد

این ریسولد چیپ حتما با bga باید انجام بشه . چون به دلیل موقعیت قرار گیری چیپ شمالی احتمال تاب برداشتن و fail شدن با هیتر بسیار زیاده .

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
با درود مجدد

مهندس جانم ، البته خودم هم شاید حدود دو سال میشود که دیگر چیپ شمالی و یا جنوبی را ریسولد نمیکنم . ( بخصوص چیپ های شمالی و جنوبی نسل جدید ) .

البته شما سمت استادی دارید . ولی متاسفانه سری های جدید را اگر ریسولد کنیم یا کار خرابتر میشود و یا درست میشود و بعد از مدتی برگشت میخورد و حسابی پیش مشتری زیر سوال میرویم . البته در موارد کمی هم احتمال دارد زمان بیشتری کار کند ولی ما نباید ریسک کنیم
بهترین کار ریبال است که آن هم فقط باید با BGA انجام شود
موفق بشید
مهندس جان کاملا درست می فرمایید ولی بهرحال مادربرد از کار افتاده بود خواستم نتیجه کار را ببینم از همه دوستان نهایت تشکر و قدردانی را دارم
پایدارباشید

بالا