آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن کارت گرافیک با وجود سالم بودن مادربرد و کارت گرافیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
کارت گرافیک و کیس هر دو سالمند اما با هم تصویر نمیدهند.مادربرد با کارت گرافیک دیگر و کارت گرافیک با مادربرد دیگر تصویر میدهد اما با هم تصویر نمیدهند تا به حال دو مورد اینطوری داشتم.مشکل از چی میتونه باشه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ناسازگاری بایوس . بایوس برد را اپدیت کنید . شاید اوکی بشه . نشد باید ریسک تغییر بایوس کارت را بپذیرید
مشخصات برد باید در عنوان باید باشه

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
کارت گرافیک و کیس هر دو سالمند اما با هم تصویر نمیدهند.مادربرد با کارت گرافیک دیگر و کارت گرافیک با مادربرد دیگر تصویر میدهد اما با هم تصویر نمیدهند تا به حال دو مورد اینطوری داشتم.مشکل از چی میتونه باشه؟

سلام

اگه با انجام دادن فرمایشات مدیر محترم به نتیجه نرسیدید

این مشکل می تواند از خراب شدن اسلت کارت گرافیک باشد که باید به طور کامل تعویض شود

موفق باشید

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
ابتدا سعی کردم از طریق نرم افزار msi live update و از خود ویندوز بایوس رو آپدیت کنم که پیغام داد نیاز به آپدیت ندارد .سپس اسلت گرافیک و قسمت کانکتور گرافیک رو با اسپری خشک تمیز کردم الحمدلله فعلا مشکل حل شده است.

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
ابتدا سعی کردم از طریق نرم افزار msi live update و از خود ویندوز بایوس رو آپدیت کنم که پیغام داد نیاز به آپدیت ندارد .سپس اسلت گرافیک و قسمت کانکتور گرافیک رو با اسپری خشک تمیز کردم الحمدلله فعلا مشکل حل شده است.

سلام

اگر با تمیز کردن مشکل رفع شده که هیچ

ولی اگر دوباره تکرار شد حتما اسلت را عوض کنید تا دستگاه برگشت نخورد

موفق باشید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران

تاپیک
قفل میشه / شستشوی برد را حتما انجام بدید قبل از عیب یابی .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا