آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سوال در مورد جا به جایی برد هاردهای سیگیت ؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
البته این موارد یکسری پینوشت ها دارد
1-زمان کار با هایپر عموما باید ارتباط کانکتور موتور هارد با برد باید با کاغذ یا کارت ویزیت قطع شده باشه
2- این روش عموما مختص هاردهای 7200.11 هست .بعید میدونم کاربردی در سری جدید داشته باشه . حتی احتمال صدمه به هارد هم میباشد . ممکنه روی 7200.12 هم جواب بده ولی بهتره از نرم افزارهای تخصصی استفاده بشه

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
thetools.jpg
این pdf البته برای سری 7200.11 میباشد

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
1-زمان کار با هایپر عموما باید ارتباط کانکتور موتور هارد با برد باید با کاغذ یا کارت ویزیت قطع شده باشه
2- این روش عموما مختص هاردهای 7200.11 هست .بعید میدونم کاربردی در سری جدید داشته باشه . حتی احتمال صدمه به هارد هم میباشد . ممکنه روی 7200.12 هم جواب بده ولی بهتره از نرم افزارهای تخصصی استفاده بشه

درود

چه دلیلی داره وقتی هاردها مربوط به یک شرکت و با یک ظرفیت و یک مدل برد هستند وقتی بردها جابه جا میشه دیگه کار نکنند ؟

آیا برندهای دیگه هم اینطوریه ؟

مثلا در بعضی دستگاه ها برای سوء استفاده نکردن کاربران از شرینگ ، یک سری محدودیت هایی روی نرم افزار و سخت افزار اعمال می کنند ، مثلا با تعویض آی سی فلش دستگاه دیگه به صورت معمول بوت نمیشه و یک سری مشکلاتی براش پیش میاد ؟ اما دلیلی که اینکار رو بر روی هارد دیسک ها انجام دادند چیه ؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
درود

چه دلیلی داره وقتی هاردها مربوط به یک شرکت و با یک ظرفیت و یک مدل برد هستند وقتی بردها جابه جا میشه دیگه کار نکنند ؟

آیا برندهای دیگه هم اینطوریه ؟

مثلا در بعضی دستگاه ها برای سوء استفاده نکردن کاربران از شرینگ ، یک سری محدودیت هایی روی نرم افزار و سخت افزار اعمال می کنند ، مثلا با تعویض آی سی فلش دستگاه دیگه به صورت معمول بوت نمیشه و یک سری مشکلاتی براش پیش میاد ؟ اما دلیلی که اینکار رو بر روی هارد دیسک ها انجام دادند چیه ؟

بله همه برندها . هم باید چیپ فریم ویر جابجا بشه
چون حاوی یکسری اطلاعات مربوط به همین هارد . اگر این کار رو انجام نمیدادند هارد درست کار نمیکرد . چون برای کار کردن نیاز به این اطلاعات در ایسی فریم ویر هست .

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
بله دقیقا من خودم تست کردم حتی 7200.12 را هم خراب میکند .من نمی توانم اون فایل را دانلود کنم ولی میدانم داخلش چه چیزی هست اگر ان خط فرمان را اجرا کنید هارد خراب میشود
m0,2,2,,,,,22
بعد clear smart نمیشه و ارور میدهد

آخرین ویرایش:
بالا