آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

باز کردن قاب جارو سامسونگ 9515

هرمز1350

کاربر
2018-11-24
117
124
سلام ... قسمتی که از بالا و پایین درب به هم متصل شده کشویی هست یا پیچی هست چون طبق عکس خیلی تلاش کردم نشد که نشد بنظر دوستا ایا باید اول قسمت کلید و سیم جمع کن باید باز بشه و شاید پیچ داشته باشه ...
لطفا اعلام نظر و راهنمایی کنید ... سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

نیویوزر

کاربر
2020-05-10
1
1
سلام، من هم همین مشکل رو دارم.
کسی میدونه توی این جارو چطوری قسمت کلیدها باز میشن؟

• Like

noorashegh

کاربر
2020-07-21
1
1
40
سلام من هم همین مشکلو داشتم. دقت کردم دیدم یه پیچ سمت جلو قسمت پنل دکمه ها هست یعنی سمت قسمت کیسه جاروبرقی . پس معلوم میشه که باید از اون طرف پنل را بعد از باز کردن اون پیچ به سمت بالا و عقب بکشیم. وهمین کار رو کردم با کمی فشار پنل از جا در آمد. و کردن پیچ گوشتی زیر قسمت جلوی پنل به این تصور که خاری داره و رها بشه اشتباهه و بدتر باعث شکستگی میشه

• Like

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480
درود دوست عزیز
کار بسیار راحتی هستش
روی عکس برات توضیح دادم
جارو برقی.jpg

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

Abn

کاربر
2021-02-07
1
2
سلام وعرض ارادت وتشکر از ابراز لطفتون در مورد تولدم منهم همین مشکل رو با جارو برقی ۹۵۱۵ دارم من ۶عدد پیچ بیشتر ندیدم انها روباز کردم ولی متاسفانه نتوانستم قسمت کلید وسیم جمع کن راکه با هم هست جدا کنم فشار بیشتر هم در این قسمت ممکن است باعث شکستن قاب بشه ایا راه بهتری هست ممنون میشم عکس جدا شدش رو بزارید

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480
سلام وعرض ارادت وتشکر از ابراز لطفتون در مورد تولدم منهم همین مشکل رو با جارو برقی ۹۵۱۵ دارم من ۶عدد پیچ بیشتر ندیدم انها روباز کردم ولی متاسفانه نتوانستم قسمت کلید وسیم جمع کن راکه با هم هست جدا کنم فشار بیشتر هم در این قسمت ممکن است باعث شکستن قاب بشه ایا راه بهتری هست ممنون میشم عکس جدا شدش رو بزارید

درود دوست عزیز
مشکلی پیش نمیاد
با پیچ گوشتی 2 سو محلی رو که نشان دئادک وارد کنید بعد اهرم کنید اون قطعه پلاست*** مابین کلیدها رو ازاد کنید
وقتی دراومد روی بدنه جارو زیر همون 2تا دیگه پیچ هست .باز کنید
دوسیم ترموفیوز رو ازاد کنید وقاب رو بکشیذ بالا
همین

بالا