آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: تحلیل و عیب یابی گرداک 952 و یاکسان 701,702 بخش هیتر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
درود
فرمایش شما کاملا درسته
از وجود استاد عزیزی چون شما در این سایت افتخار میکنیم
سپاس

درود

از لطف شما ممنون و سپاسگزارم
غالبا مخاطبی که مشکلش بی پاسخ میمونه از نحوه برخوردم ناراحت میشه .
اما او خبر نداره که خودش بیشتر از بقیه از نحوه برخوردم استفاده میکنه.

اولا منصفانه نیست افرادی که حرمتی برای وقت و زندگی دیگران قائل نیستند تفاوتی قائل نباشیم .

ثانیا ازآنجاکه انسان نمیتونه ضعف های خودشو ببینه و غالبا حتی بهترین دوستان هم این ضعف ها رو مطرح نمیکنن که مایه دردسر و کدورتی نشه لذا با این ضعف ها کلیه امور خود را انجام میدن و بیصدا چوبشو میخورن و از امتیازات بیشماری محروم میشن .

بنابرین منم میتونستم با هزاران بهانه از پاسخگویی به اینگونه افراد امتناع کنم و واقعیت را مخفی کنم و مخاطب هم رنجیده نشه و همچنان از ضعف خود بی اطلاع بمونه .
اما هرگز مرتکب این خیانت نمیشم و لذا درسته که صراحتم موجب رنجش وی میشه ولی اطلاع مخاطب از ضعف های خودش ، در صورت رفع نقص و اصلاح نقائص منجر به کسب امتیازات بی پایانی میشه و میتونه تا پایان عمر از امتیازاتی بهره مند بشه که بدون اصلاح نقص ناممکن بوده و نمیتونسته بهره مند بشه.

بنابرین خود مخاطب مورد نظر ، بیشتر از بقیه از نتایج و آثار برخوردم بهره مند و منتفع میشه هر چند ظاهرا مشکلش با تاخیر بیشتری رفع میشه ، یا هرگز رفع نمیشه.
زیرا همین تاخیر ، عامل اصلاح میشه ، به این دلیل که اگه دردی احساس نکنه دلیلی برای اصلاح ضعف نداره .

سپاس

آخرین ویرایش:

arash136611

کاربر vip
کاربر
2012-02-17
48
32
درود

هرچند معرفی نکردن آدرس پست قابل توجیه نیست حتی اگه یک پست قبل مورد نظر شما باشه اما پست مورد اشاره شما بیش از ۱۰ پست قبل ارسال شده و من برخلاف تکلیفم چند پست قبل را جستجو کردم و ندیدم .

ازآنجاکه من وظیفه و تکلیفی ندارم و داوطلبانه و خارج از وظیفه درخدمتم ، لذا حق دارم سوالات متقاضیان محترم را بدلخواهم انتخاب کنم و همانطور که اگه شما ببینی دو تا ماشین نیاز به هل دادن داره که یکی از اونا محترمانه درخواست کمک میکنه و دیگری میگه اوهو مرتیکه بیا کمکم کن و شما هرگز به دومی کمک نمیکنی .

لذا منم برای کسی که وقت من را بدون دلیل موجهی تلف کنه دلیلی برای پاسخگویی ندارم و لازمه که او هم مزه اتلاف وقت را بچشه.

از طرفی اگر من به مساعدت کسی نیاز دارم حتی المقدور باید شرایط مساعدت را بگونه ای براش فراهم کنم که زیان کمتری تحمل کنه .

لذا اگه ببینم در دیزی بازه و زیان بیشتری تحمیل کنم و بگم اگه شماره پست را بنویسم وقتم تلف میشه و بهتره من به اموراتم برسم و چند ثانیه وقت برای ذکر شماره پست مصرف نکنم تا خود راهنما یکساعت در کل پست های ارسالی انجمن جستجو کنه تا پست منو پیدا میکنه ، دراینصورت پاسخگو هم حق داره نام منو در لیست سیاه قرار بده و بخاطر بسپاره و هیچوقت بمن پاسخ نده .

در هر صورت شما در خصوص پمپ توضیحی خواستی که اتفاقا در ابتدای همین تاپیک به تفصیل تحلیل کردم و حتی عنوان تاپیک گویای این حقیقت است.

اما همانطور که از پست های شما انتظار میره توقع کردی یکبار دیگه همون مطالب را بصورت شخصی برای شما هم تحلیل کنم که خارج از منطق و خارج از توان و توانایی من است .

من کلیه بخش های این دستگاه را با جزئیات کامل در دو تاپیک تحلیل کردم و میتونی استفاده کنی.
ضمنا مطالعه این تاپیک برای حل مشکلات شما کمک شایان توجهی میکنه .
https://www.irantk.ir/threads/111844-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85?p=631321&viewfull=1#post631321

سپاس

عرض سلام

بنده توی ادبیاتم نشانه ای از بی احترامی و کم لطفی نسبت به شما ندیدم .
در مورد این که از پست بنده زمان زیادی سپری شده و بدون جواب مانده بود هم مقصر نیستم
اگر چه احساس میکنین مخاطب برای جواب گرفتن سوالش نیاز دارد همواره از کلمات استاد مهندس قربان و ریس بسیار زیاد استفاده کند تا مورد عنایت یک راهنما قرار بگیرد این هم یک نوع تفکر است .
تا حد اندازه جانب احترام و و عرض ادب رعایت شده است در صورتی که نیاز شمارار برای جواب دادن به سوال من را رفع نکرده است اشکال از بنده نیست
در هر صورت از نظر شخص خودم جواب دادن به سوال کسی که خیلی متین سوالش را میپرسد دو تا راه دارد یا جواب یا هم نمیدانم . اگر چه شما خیلی لطف کردین و به جای جواب دادن به سوال بنده بحث را به حاشیه کشاندین
مهم ترین عنصری که داخل فروم های تعمیراتی و تخصصی رعایت نمیشود عدم انتقال دانش به هم نوعان است .
همکاری که تجربه ای کسب کرده است برای انتقال دادن و بیان کردنش نیاز میبیند که رتبه های مهندس استاد و غیره به ایشان نثار شود تا راضی به ارایه تجربه خود گردد . بنده خودم را خاکی تر و شکسته نفس تر از این میبینم و از همه انتظارم اینگونه است . در صورتی که عرایض بنده اشتباه بود و باب میل عزیزان واقع نگردیده باشد عذر بنده را پذیرا باشد

سپاس

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
عرض سلام

بنده توی ادبیاتم نشانه ای از بی احترامی و کم لطفی نسبت به شما ندیدم .
در مورد این که از پست بنده زمان زیادی سپری شده و بدون جواب مانده بود هم مقصر نیستم
اگر چه احساس میکنین مخاطب برای جواب گرفتن سوالش نیاز دارد همواره از کلمات استاد مهندس قربان و ریس بسیار زیاد استفاده کند تا مورد عنایت یک راهنما قرار بگیرد این هم یک نوع تفکر است .
تا حد اندازه جانب احترام و و عرض ادب رعایت شده است در صورتی که نیاز شمارار برای جواب دادن به سوال من را رفع نکرده است اشکال از بنده نیست
در هر صورت از نظر شخص خودم جواب دادن به سوال کسی که خیلی متین سوالش را میپرسد دو تا راه دارد یا جواب یا هم نمیدانم . اگر چه شما خیلی لطف کردین و به جای جواب دادن به سوال بنده بحث را به حاشیه کشاندین
مهم ترین عنصری که داخل فروم های تعمیراتی و تخصصی رعایت نمیشود عدم انتقال دانش به هم نوعان است .
همکاری که تجربه ای کسب کرده است برای انتقال دادن و بیان کردنش نیاز میبیند که رتبه های مهندس استاد و غیره به ایشان نثار شود تا راضی به ارایه تجربه خود گردد . بنده خودم را خاکی تر و شکسته نفس تر از این میبینم و از همه انتظارم اینگونه است . در صورتی که عرایض بنده اشتباه بود و باب میل عزیزان واقع نگردیده باشد عذر بنده را پذیرا باشد

سپاس

درود

اشکال همینجاست که نمیتونی ببینی
اگه میتونستی ببینی ، قطعا برای اوقات و امور دیگران و خصوصا برای راهنمای خود حرمتی قائل میشدی و پستی که باید با جستجو پیدا بشه معرفی میکردی تا پاسخگوی مفت و مجانی لااقل ناگزیر به جستجو نباشه.

اما نیاز خود را بنحوی مطرح کردی که درواقع اعلام کردی من فرصت ندارم ظرف چند ثانیه پست خودمو معرفی و تایپ کنم خودت مدتی جستجو کن و ببین کجاست و مشکل منو رفع کن.

اما در خصوص عنوان مهندس و استاد ، اگرچه نیاز به پاسخگوبی ندارم و سوابقم بروشنی اثبات میکنه که محتاج عنوان و تمجید نیستم ، اما با توجه به ادبیات و میزان تجربیات حضرتعالی که سن شما رو قابل تصور میسازد ، در این اندازه به اطلاع میرسونم من الان مهندس نیستم بطوریکه قبل از تولد حضرتعالی لااقل در یکی از رشته های مهندسی فارغ التحصیل بودم و الان با عناوین مهندسی درواقع به دبیر دبیرستان ، عنوان معلم دبستانی دادیم که افراد متوقع هم اگه احساس درد نکنن احساس لذت نمیکنن.
چه رسد به من که تقریبا هیچیک از مدارک فارغ التحصیلی را جز در صورت نیاز الزامی و جهت ادامه تحصیل نگرفتم ، زیرا صرف تحصیلات و مدارک تحصیلی ، در نظر من ارزشی محسوب نمیشه .
در پایان سوالی دارم که اگه معلم باشی و شخصی عینا با عبارت زیر بشما بگه

برو برام قلم و دفتر بیار و به منم آموزش بده

چه پاسخی بهش میدی ؟

ضمنا فرمودی:
بنده خودم را خاکی تر و شکسته نفس تر از این میبینم
لذا فرمودی خاکی هستی و شکسته نفسی را هم به خودت نسبت دادی .

اینم از مواردی است که نمی بینی و تابحال کسی بهت نگفته که شکسته نفسی رو دیگران به انسان های شایسته و بزرگان نسبت میدن نه اینکه خودش به خودش نسبت بده
لذا ممکنه خیلی بزرگ باشی ولی باید بدونی که بزرگان ، واقعا تصور میکنن کوچیکن و احساس بزرگی نمیکنن و هر گز نمیگن ، من از بزرگان و عالی مقامان هستم ولی شکسته نفسی میکنم و خودمو کو‌چیک نشون میدم.
گرامی عزیز ، این ادبیات یعنی خودبزرگ بینی و خودشیفتگی نه شکسته نفسی.

اما اینکه در مقام نیاز ، فرمودی خاکی هستی از اون هم جالبتره
عزیز بزرگوار ، اگه بهت نیاز داشتن خاکی باش نه اینکه به دیگران نیاز داری و خاکی باشی و با ادبیات نازلی از اوقات دیگران تا حد ممکن استفاده کنی و بگی من خاکی هستم و فرصت ندارم و تو وقت بیشتری برام صرف کن چون وقت من با ارزشتر هست.

سپاس

آخرین ویرایش:

arash136611

کاربر vip
کاربر
2012-02-17
48
32
درود

اشکال همینجاست که نمیتونی ببینی
اگه میتونستی ببینی ، قطعا برای اوقات و امور دیگران و خصوصا برای راهنمای خود حرمتی قائل میشدی و پستی که باید با جستجو پیدا بشه معرفی میکردی تا پاسخگوی مفت و مجانی لااقل ناگزیر به جستجو نباشه.

اما نیاز خود را بنحوی مطرح کردی که درواقع اعلام کردی من فرصت ندارم ظرف چند ثانیه پست خودمو معرفی و تایپ کنم خودت مدتی جستجو کن و ببین کجاست و مشکل منو رفع کن.

اما در خصوص عنوان مهندس و استاد ، اگرچه نیاز به پاسخگوبی ندارم و سوابقم بروشنی اثبات میکنه که محتاج عنوان و تمجید نیستم ، اما با توجه به ادبیات و میزان تجربیات حضرتعالی که سن شما رو قابل تصور میسازد ، در این اندازه به اطلاع میرسونم من الان مهندس نیستم بطوریکه قبل از تولد حضرتعالی لااقل در یکی از رشته های مهندسی فارغ التحصیل بودم و الان با عناوین مهندسی درواقع به دبیر دبیرستان ، عنوان معلم دبستانی دادیم که افراد متوقع هم اگه احساس درد نکنن احساس لذت نمیکنن.
چه رسد به من که تقریبا هیچیک از مدارک فارغ التحصیلی را جز در صورت نیاز الزامی و جهت ادامه تحصیل نگرفتم ، زیرا صرف تحصیلات و مدارک تحصیلی ، در نظر من ارزشی محسوب نمیشه .
در پایان سوالی دارم که اگه معلم باشی و شخصی عینا با عبارت زیر بشما بگه

برو برام قلم و دفتر بیار و به منم آموزش بده

چه پاسخی بهش میدی ؟

ضمنا فرمودی:

لذا فرمودی خاکی هستی و شکسته نفسی را هم به خودت نسبت دادی .

اینم از مواردی است که نمی بینی و تابحال کسی بهت نگفته که شکسته نفسی رو دیگران به انسان های شایسته و بزرگان نسبت میدن نه اینکه خودش به خودش نسبت بده
لذا ممکنه خیلی بزرگ باشی ولی باید بدونی که بزرگان ، واقعا تصور میکنن کوچیکن و احساس بزرگی نمیکنن و هر گز نمیگن ، من از بزرگان و عالی مقامان هستم ولی شکسته نفسی میکنم و خودمو کو‌چیک نشون میدم.
گرامی عزیز ، این ادبیات یعنی خودبزرگ بینی و خودشیفتگی نه شکسته نفسی.

اما اینکه در مقام نیاز ، فرمودی خاکی هستی از اون هم جالبتره
عزیز بزرگوار ، اگه بهت نیاز داشتن خاکی باش نه اینکه به دیگران نیاز داری و خاکی باشی و با ادبیات نازلی از اوقات دیگران تا حد ممکن استفاده کنی و بگی من خاکی هستم و فرصت ندارم و تو وقت بیشتری برام صرف کن چون وقت من با ارزشتر هست.

سپاس

عرض ادب

بنده ادامه این بحث بی مورد جایز نمیبینم فقط میتونم بگم که جواب دادن به یک سوال ساده اینهمه دشوار و پیچیده نبوده که شما فلسفه بزرگی براش طراحی کردین . این ادبیات شما باعث شد کلی علامت تعجب در مورد شخصیت و طریقه تفکر شما برام ایجاد بشه ! با توجه به تاریخ عضویت عالی جناب و بنده فک نمیکنم من به عنوان کسی که داره سوالی میپرسه سطح دانش سوابق و اطلاعاتم کم و یا فاقد تجربه باشم . در کل این محل ایجاد شده برای تبادل اطلاعات و تجربیات ! تمامی پست ها و لحن برخورد شما با همکاران در این موضوع آموزشی را مورد سنجش قرار دادم که نظر خودم را محفوض نگه میدارم . ادبیات شما بیانگر وجهه و شخصیت شما هشتس با پست و سمتی که در این سایت دارین باید بیشتر از این الدار و رعوف باشین . هیچ دلیل و هیچ علت وجود نداره به قول خودتون بیخودی متوهم بشیم ! شما حتی نحوه خطاب کردن با کسی را هم رعایت نمیکنین بنده یا عزیزان نه زیر دست شما هستن نه از شما یا بنده عقب مانده تر ! همه عزیزان سرور هستن باید به عنوان صاحب شغل در این سایت برخورد رعوف و آرام تری داشته باشید . امیدوارم به عنوان یک همکار نقطه نظرات دیگران را قبول کنین شخصی را نشناخته بچه قلم داد نکنین شاید فرصت پیش نیومده بنده از تاریخ عضویتم در این محل فعال باشم ولی با 23 سال سابقه در زمینه تعمیرات برای مراجعینم خدمات عرضه کرده ام! الفاظ شمارو بنده به دل نگرفتم چون احساس کردم انسانی منطقی هستین خواستم نظرم را به عرض شما برسانم !

سال خوبی داشته باشید . پرسود و کامیاب در سایه حق

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
عرض ادب

بنده ادامه این بحث بی مورد جایز نمیبینم فقط میتونم بگم که جواب دادن به یک سوال ساده اینهمه دشوار و پیچیده نبوده که شما فلسفه بزرگی براش طراحی کردین . این ادبیات شما باعث شد کلی علامت تعجب در مورد شخصیت و طریقه تفکر شما برام ایجاد بشه ! با توجه به تاریخ عضویت عالی جناب و بنده فک نمیکنم من به عنوان کسی که داره سوالی میپرسه سطح دانش سوابق و اطلاعاتم کم و یا فاقد تجربه باشم . در کل این محل ایجاد شده برای تبادل اطلاعات و تجربیات ! تمامی پست ها و لحن برخورد شما با همکاران در این موضوع آموزشی را مورد سنجش قرار دادم که نظر خودم را محفوض نگه میدارم . ادبیات شما بیانگر وجهه و شخصیت شما هشتس با پست و سمتی که در این سایت دارین باید بیشتر از این الدار و رعوف باشین . هیچ دلیل و هیچ علت وجود نداره به قول خودتون بیخودی متوهم بشیم ! شما حتی نحوه خطاب کردن با کسی را هم رعایت نمیکنین بنده یا عزیزان نه زیر دست شما هستن نه از شما یا بنده عقب مانده تر ! همه عزیزان سرور هستن باید به عنوان صاحب شغل در این سایت برخورد رعوف و آرام تری داشته باشید . امیدوارم به عنوان یک همکار نقطه نظرات دیگران را قبول کنین شخصی را نشناخته بچه قلم داد نکنین شاید فرصت پیش نیومده بنده از تاریخ عضویتم در این محل فعال باشم ولی با 23 سال سابقه در زمینه تعمیرات برای مراجعینم خدمات عرضه کرده ام! الفاظ شمارو بنده به دل نگرفتم چون احساس کردم انسانی منطقی هستین خواستم نظرم را به عرض شما برسانم !

سال خوبی داشته باشید . پرسود و کامیاب در سایه حق

درود

حتی یکنفر تابحال ندیدم که در حد و اندازه من حرمت نفس افراد رو رعایت کنه و البته قطعا وجود داره اما نادر هست و حاکی از توجه شدیدم به حقوق دیگران .
اگر مورد خلافی سراغ دارید با کمال میل از بررسی شما استقبال میکنم و در صورت احراز خطا حتما عذرخواهی خواهم کرد.

بخاطر دارم حتی یک مورد که تصور کردم آیسی نو خریداری شده نمیتونه خراب باشه ولی بمن ثابت شد اشتباه کردم ، بخاطر نظر اشتباهی که خسارتی هم تحمیل نکرده بود عذرخواهی کردم چه رسد به توهین نسبت به افراد .

و در موارد مشابه بلااستثناء بابت خطاهایی که داشتم عذرخواهی کردم و مورد دیگری که بدلیل ضعف فنی متقاضی که نمیدونست قبل از خاموش کردن تلویزیون نباید قطعه مورد نظرم را تست و اضافه کنه و خطای وی منجر به صدمه کاملتر یک آیسی شد که بخشی از آیسی معیوب و غیرقابل استفاده بود ، معذالک ازآنجاکه توصیه من عامل وقوع آزمایش شده بود و ایسی خراب را خرابتر کرده بود ، لذا آی سی سالم را با هزینه خودم تهیه و ارسال کردم و بعد از مدت طولانی که خوش انصاف لااقل از نتیجه مطلعم نکرد تا نگران نباشم ، بناگزیر تماس گرفتم و فرمود همون موقع مشکل با تعویض آیسی ارسالی رفع شده.

من در این حد برای افراد ارزش قائلم و اگه مورد اجحافی از من معرفی فرمایید بینهایت خوشحال و ممنون خواهم شد که فرصت جبران خطا را فراهم میسازید.

در خصوص سن شما نگفتم بچه هستید بلکه سنی را حدس زدم که با اقرار صریح شما مطمئن تر شدم که قبل از تولد شما فارغ التحصیل مهندسی برق و دانشجوی الکترونیک بودم.

در هر صورت قبول بفرمایید هیچیک از دو پست اولیه شما قابل توجیه نیست که پس از حدود ۱۳ پست ، طی یک جمله کوتاه بدون اشاره به تاپیک حاوی پست و شماره پست فرمودید پاسخ پست من را هم بده .

لذا باوجودیکه جستجوی قابلی بمن تحمیل فرمودی که ظرف چند ثانیه شماره پست را ننویسی ، معذالک خارج از وظیفه چندین پست قبلی را جستجو کردم و چیزی ندیدم و ازآنجاکه به وفور در تاپیکی که فعال هستم اعلام میکنن در فلان تاپیک منتظر پاسخم هستند لذا با این تصور در پست های اخیر چند روز قبل هم جستجو کردم و باز هم نتیجه ای نداشت و البته از جستجوی نهایی در پروفایل شما امتناع کردم چون پس از این اتلاف وقت ، تصمیم خود را گرفتم و منصفانه نبود بواسطه کم لطفی شما بیشتر جستجو کنم .

از طرفی پس از تکرار سوال که با کمترین زحمت کپی فرمودی و از جملات جدیدی استفاده نکردی تا شفاف بشه بطوریکه الان هم هدف اصلی شما رو متوجه نشدم ولی ازآنجاکه مطمئن شدم نیاز به تحلیل بخشی از نقشه دستگاه هیتر دارید که بسیار کامل و دقیق در پست های اولیه تقدیم کردم ، بنحوی که نه تنها نمونه مشابه آن در اینترنت وجود نداره بلکه حتی شرکت سازنده هم تا این حد و با این جزئیات تحلیل نمیکنه لذا پاسخ شما وجود داشته و تحلیل مجدد مقدورم نبوده و پاسخ جدیدی نداشتم.

اما بر حسب اتفاق خطایی در تحلیلم وجود داشت که امیرسجاد عزیز متوجه شد و مطلع ساخت و به پاس احترام به وی ، خطا را حذف نکردم بلکه اصلاح خطا را با ویرایش لازم و با ذکر نام یابنده خطا اضافه کردم که گویای رعایت حق و احترام خاص و ویژه به افراد محق است که میتونی در پست تحلیل ببینی .

و از دیگر سو حفظ و پذیرش خطا ثابت میکنه ، نیازی به عنوان و القاء توانایی فنی ندارم و در هر موضوعی که مردد بودم حتما این ضعف و ناتوانی و نقص خود را تصریح و تاکید کردم ‌

بنابمراتب جملگی شواهد و سوابق اثبات میکنه خصوصیاتم شدیدا مغایر با مواردی هست که بمن نسبت دادید که عنوان مهندس مایه لذتم هست درحالیکه مایه درد است و فرمودی به همین علت پاسخ ندادم که مهندس خطاب نکردی و غیره .
و لذا اجحاف شدید و مضاعفی روا داشتید..

با اینحال اگر جسارتی داشتم صرفا در راستای ارشاد و رفع نقائص بوده که سود آن بیشتر از بقیه متوجه شما خواهد شد .
اما قبول دارم که استماع نقائص ، دشواره، هرچند بسیار ارزشمند و پر برکت و چراغ راه آتی است.

در پایان و متقابلا سالی خوش و پربرکت و با توفیق روزافزون برای شما و جملگی همکاران عزیز آررومندم.

سپاس

آخرین ویرایش:

kaywan206

کاربر
2018-01-11
71
49
پاسخ : تحلیل و عیب یابی گرداک 952 بخش هیتر

..

آخرین ویرایش:

kaywan206

کاربر
2018-01-11
71
49

مهندس بزرگوارایسی برنامه هیتر کرداک که روی برد هست میگن قفل شده و نمیشه بازش کرد به نظر شما باید چکار کنم جون خودت من کسیؤ نمی‌شناسم کمکم کن هزینه اش هم هرچی باشه تقدیم میکنم
خدا نگهدار شما

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768

مهندس بزرگوارایسی برنامه هیتر کرداک که روی برد هست میگن قفل شده و نمیشه بازش کرد به نظر شما باید چکار کنم جون خودت من کسیؤ نمی‌شناسم کمکم کن هزینه اش هم هرچی باشه تقدیم میکنم
خدا نگهدار شما

درود

اولا قبلا توضیح دادم تا جایی که مطلعم ، فایل مورد نیاز شما منتشر نشده و قابل تهیه نیست

ثانیا هنوز مشخص نشده ایراد هیتر شما چیه؟

ثالثا اگرچه برنامه نویسی کار من نیست ، اما اساسا مقرون. بصرفه هم نیست

kaywan206

کاربر
2018-01-11
71
49

مهندس بزرگوارصدرصد ایسی برنامه هویه سوخته با ایسی برنامه هیتر جابجا کردم متوجه شدم که ایسی برنامه سوخته .مهندس جان گفتم هزینه هر چی باشه تقدیم میکنم هر طوری میشه کمکم کنید یا برنامه اش باشه یا ایسی باشه هر طوری باشه ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال
بالا