آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار منطقه سنج

reza32

کاربر
2009-05-20
92
161
این داش فرهاد یه 6 تایی اومد خودش توش موند زیاد به روش نیارید

reza32

کاربر
2009-05-20
92
161
داش احمد ما منتظریم(الیته اگه چاقوت بی دسته نیست مثل فرهاد)

#$v686
باسلام به همه دوستان . من قبلا با اين وسيله كار كردم به درد نمي خورد اگه شما بتوانيد يك سيگنال ژنراتور با خروجي 24ولت واز فركانس 100hzتا100khzبا سه نوع شكل موج مثلثي سينوسي و مربعي در اين بخش بگزاريد نحوه ساخت يك ردياب كاملا حرفه اي با تفكيك اهن طلا نقره مفرق پلاتين الماس اورانيم را به طور جداگانه و شعاع 350متر و عمق 12متر مفيد را با نحوه كار اموزش ميدم البته با اجازه مسعو لين سايت.

آخرین ویرایش:

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوستان من تازه این تاپیک رو دیدم ولی فکر می کنم که منظور اون دستمون که اومدو یه چیزی گفت و رفت رو بدونم.
همون mfd هستش که دستگا های آنتنی با اونکار می کنن.توی این رنج فرکانسی فرکانس فلزاتی که نام برده شد وجود داره .مثلا طلا 5/6 کیلو هرتز نقره 8/7 کیلو هرتز و...
حالا خروجیه این ژنراتور رو به وسیلهی دو میله ی برنجی به زمین می ده بعد با دوتا سیم دیگه فیدبک اون رو دریافت می کنه همون کار دستگا های انتنی
من فکر میکنم که فرکانس مورد نیاز فلزاترو توی یک جدول داشته باشهم سعی میکنم بزارم توی سایت
من حدسم اینه که دوستمون منظورشون همین بوده

زهاک

کاربر
2013-06-26
13
14
اتفاقا برعکس من این مدارو ساختم ولی با کم تغیرات جواب داد وتو خونه تستش کردم رومس تنظیم کردم دقیق مس و پیدا کرد با اون همه فلز اطرافم و طلا هم همینطور فقط بیرون نبردم ببینم چقدر برد مفیدشه.مدارمن سه انتن هستش .....واسه اپ کردن مشکل دارم فکر میکنم چون عضو vipنیستم این امکان رو هم ندارم اپ کنم .........

بالا