آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شبکه کردن نرم افزار حسابداری

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
لطفا بفرماید چگونه میتوانم نرم افزار حسابدار را شبکه کنم منظور نرم افزار را بتوانم در دو سیستم به صورت همزمان استفاده کنم
نرم افزار قابلیت شبکه کردن را دارد

siamak_sari

کاربر
2016-10-21
11
22
برای استفاده از نرم افزار حسابداری به صورت شبکه ابتدا باید از شرکت مربوطه بپرسید که برنامه قابلیت شبکه دارد یا خیر ؟
و شما باید یک نسخه سرور و به تعدا دستگاههای که می خواهید به کامپیوتر اصلی (سرور) متصل شود نسخه کلاینت از همان شرکت تهیه کنید . البته قیمت نسخه کلاینت پایین تر از نسخه اصلی (سرور) است.
بعد از تهیه نرم افزار باید ارتباط شبکه بین دستگاهایتان را برقرار کنید و برای نصب نرم افزار هم که شرکت پشتیبان خودش زحمتش را می کششد.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
همکارگرامی در متن اول هم گقته بودم که نرم افزار این قابلیت شبکه شدن را دارد من فقط بین دو سیستم میخواهم این کار را انجام بدهد می خواهم خودم یاد بگیرم در صورت تعویض ویندوز بتوانم مشکل را حل کنم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
دوست عزیز هر نرم افزاری روش خودش را دارد اینجوری نمی توان یک دستورالعمل کلی داد.
شما باید بفرمایین چه نر مافزاری هست. اگر شرکت مربوطه پشتیبانی دارد که باید از پشتیبانی خودش بپرسید اگر ندارد هم اسکرین شات از محیط کنترل پنل ادمین نرم افزار قسمتی که مربوط به شبکه کردن هست بزارید تا ببینم چی به چی هست.
نرم افزار مدیریت تعمیرگاهی که من نوشتم شبکه کردنش به این صورت هست که باید پوشه نرم افزاری که در سرور نصب شده را برای کلاینت ها share کرد. البته باید سیستم ها با هم شبکه باشند که بای شبکه شدن اونها باید همه در یک رنج ip قرار بگیرند و gateway آنها ip سرور قرار بگیرد. البته برای شبکه شدن یک سری سیستم روش های مختلفی وجود داره.
اگر شما خارج از محدوده نرم افزار فقط سوالتان شبکه کردن کامپیوتر هاست در قسمت شبکه که وجود دارد در انجمن سوالتان را مطرح کنید تا کامل توضیح داده شود.
موفق باشید

بالا