آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تعمیر پاور سرور مدل hp DPS-800GB A

Shayan.ameli

کاربر vip
کاربر
2015-10-21
57
28
پاسخ : تعمیر پاور سرور

من دیود رو روی یک پاور عوض کردم حل شد مشکلم
ولی روی یه پاور دیگه عوض کردم با اینکه اتصال بود اما همچنان ولتاژ 0.35 هستش

TABASOOMTZ

کاربر
2013-11-23
117
274
تبریز
با سلام وقت بخیر
من دوتا پاور سرور مارک‌ سوپر میکرو دارم یکیش ماسفت ها سمت ورودی و آی سی درایو ماسفت ir۲۱۱۳سوخته بود عوض کردم الان هر دو تاشون ایرادشون اینکه خروجی ندارن با اینکه فن هاشون روشن میشه و چراغشون نارنجی هست.نتونستم چیزی هم پیدا کنم ببینم آیا پایه فعال ساز دارن یا نه که با وصل اون به هم پاور خروجی بده یا نه از دوستان کسی تا حالا همچین پاوری تعمیر کرده راهنمایی کنه؟

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
درود
اگر تاپیکی جداگانه برای مدل پاورتان بزنید یقینا راهنمایی بهتری دریافت می فرمایید.
این تاپیک برای پاورهای کشویی سرور dps800 هست.

سپاس بدرود

آخرین ویرایش:
پاسخ : تعمیر پاور سرور

ممنون از راهنمایی تون. قبل از اینکه من تو اینترنت مطلب بخونم تمام دیود ها و آی سی های روی هیت سینک های استیج اول و دوم پاور رو بیرون از مدار تست کردم. همگی سالم بودن. من 3 تا از این پاور دستم بود که یکیشون سالم هست. سالم رو با خرابها مقایسه کردم. نتیجه عجیب این بود که کنترلر سالم رو با کنترلر همون پاور خراب عوض کردم اون پاور خراب راه افتاد.
حدس خودم اینه که یا یه جایی تو اسیج دوم پاور ایرادی هست که باعث میشه کنترلر 12 رو قطع کنه یا رو خود برد کنترلر یه قطعه ای که هر چی میتونه باشه ایراد داره.
سلام وقت بخیر، شما در مورد نتیجه برطرف شدن خرابی اطلاع ندادید. مشکل دوبل دیود بود؟

بالا