آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل سیاه شدن مانیتور

ssmostafa

کاربر
2016-09-22
7
2
سلام
من یه سیستم دارم بعد از مدتی صفحه مانیتور سیاه میشه کیس روشنه اما مانیتور انگار خاموش میشه و مجبورم سیستم رو رسیت کنم تا دوباره روشن بشه فکر کردم از انیتور هست مانیتور رو عوض کردم باز همون مشکل نمیدونم از کارت گرافیکه یا از چیز دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید

alibahman47

کاربر
2016-10-06
70
92
سلام
من یه سیستم دارم بعد از مدتی صفحه مانیتور سیاه میشه کیس روشنه اما مانیتور انگار خاموش میشه و مجبورم سیستم رو رسیت کنم تا دوباره روشن بشه فکر کردم از انیتور هست مانیتور رو عوض کردم باز همون مشکل نمیدونم از کارت گرافیکه یا از چیز دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز شما رو چه حسابی مانیتور رو عوض کردی ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سلام

مشخصات قطعات را بنویسید . مخصوصا مادربرد و کارت گرافیک

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوست عزیز شما در کنترل پانل در قسمت power option زمان خاموش شدن مانیتور (turn off display) روی حالت هرگز یا never بزار و بعد save بزن ببین هنوز اون مشکل رو داری یا نه اگر مشکلت رفع شد ایراد شما نرم افزاریه و اگه رفع نشد مشکل سخت افزاریه

بالا