آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: فراموش کردن پسورد لپ تاپ دل5010

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ghmb

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-03-15
76
78
کرمان
سلام دوستان لپ تاپ دل5010 پسورد گذاشتم الان فراموش کردم چطوری میتونم تغییرش بدم یا پاکش کنم چون روی ستاپ سیستم گذاشتم وسه بار پسورد اشتباه لپ تاپ خاموش میشه لطفا راهنمایی کنید تشکر

Sent from my SM-E500H using Tapatalk

setaregan1

کاربر
2014-12-04
153
217
سلام
این 4 پسورد را امتحان کنید به احتمال زیاد یکیش جواب بده :

gdaeluh9
cu5k6r65
wtQ2UmfmuR125EOB
ZGAqkN2lnUMBArjL

ghmb

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-03-15
76
78
کرمان
12.jpg

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
سلام دوست عزیز،
1-پسوردها به کوچک و بزرگی حروف حساس هستند،در هنگام وارد کردن به حروف کوچک و بزرگ آن دقت بفرمایید.
2-در بعضی موارد نیاز هست که بعد از وارد کردن پسورد،به جای زدن کلید Enter ،کلید کنترل سمت چپ صفحه کلید رو نگه داشته و سپس کلید اینتر را بزنید.
3-درصورتی که جواب نداد،باید آی سی بایوس پروگرم شود و یا در صورت وجود آی سی سکیوریتی،این آی سی را پاک کنید.
موفق باشید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
سلام

ویندوز شما چیست؟

در گوگل سرچ کنید راهی برای شما میآورد که بتوانید پسورد را بدست بیاورید

در گوگل سرچ کنید : فراموشی رمز عبور ویندوز ...

من در همین حد میدانم چون که چند وقت پیش همین مشکل داشتم که با همین راه هایی که سایت ها اموزش دادند حل شد#$V^86

الان چه ربطی به موضوع داشت ؟
رمز ویندوز چه ربطی به رمز بایوس داره .

shahkoh

کاربر
2014-05-30
168
227
گرگان
با سلام و خسته نباشید تا اونجایی که اطلاع دارم سرویس تگ یه برنامه منحصر به فرد داره که وقتی شما رمز H4JQ3N1 رو بهش میدی میره به مرحله بعدی و دوباره پسورد هارد میخواد و کدی جدید تا مرحله مرحله پیش رفته و پسورد برداشته میشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghmb

ghmb

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-03-15
76
78
کرمان
با سلام و خسته نباشید تا اونجایی که اطلاع دارم سرویس تگ یه برنامه منحصر به فرد داره که وقتی شما رمز H4JQ3N1 رو بهش میدی میره به مرحله بعدی و دوباره پسورد هارد میخواد و کدی جدید تا مرحله مرحله پیش رفته و پسورد برداشته میشه.
سلام خدمت همه دوستان پسورد فراموش شده یادآوری شد ومشکل رفع شد دست همه عزیزان بابت راهنمایی دردنکند تشکرازلطف دوستان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا