آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: معرفی پروگرامر spi فلش و nand فلش وeeprom و jtag با پشتیبانی عالی نرمافزاری

shahin33

کاربر vip
vip
کاربر
2011-10-25
14
21
مشهد مقدس
سلام من امروز یک پروگرامر جیبی هاتل گرفتم میخواستم بدونم کار tnm 2000 را انجام میده

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
من اطلاعی ار این پروگرامر هاتر ندارم گویا فقط میکروکنترول avr و s51 را فقط پروگرام میکند
انتخاب پروگرامر باید بر حسب نیاز باشد اگر فقط با avr کار میکنید انتخاب درستی بوده و انچنان قیمتی هم ندارد.
پروگرامر tnm2000 یک پروگرامر یونیورسال یا تقریبا همه کاره است که سرعت نسبتا کمی دارد و کار مداوم با ان خیلی خسته کننده است و قیمت ان هم خیلی گران شده و اصلا ارزش ندارد که بخاطر ان هزینه کنید
شما با هر گروه ای سی که کار میکنید پروگرامر همان ای سی را تهیه کنید هم ارزانتر است و هم سرعت بالای دارد

mohsen27

کاربر
2010-01-24
4
4
سلام اقا پویا احوال شما من دو سه سال پیش حضوری از شما یونه از همین پروگرامرها تهیه کزدم
متاسفانه یه بار از دستم افتاد دو چراغ ال ای دی این خراب شده یا شکسته شدند خواستم بدونم مقدارشون چی و از چه نوعی هست تهیه کنم ممنون از شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
مرسی ممنون LED معمولی SMD است یادم نیست چه مدلی خریداری کردید بیارید خودم درست میکنم مشکلی نیست

zworger

کاربر
2009-05-19
5
2
سلام دوستان
من در برنامه flashcatUsb ,وقتی آیسی فلش 8 پایه گیرنده دیجیتال denay stb323 رو قرار میدم شناسایی میکنه اما پیغام زیر رو میده که تو فلش لایبراری پیدا نشده:
Flash memory detected but not found in flash Library
کسی میتونه کمکم کنه؟
مشخصات آیسی فلش : ESMT
F25L16PA

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady
بالا