آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در شارژ لپ تاپ Dell N5030

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان .
آقا امید عزیز، انجمن برای این ایجاد شده ، که بتوانیم گره ای از کار همدیگر باز نماییم .
بنده و سایر دوستان فقط می توانیم از طریق اصول کلی که برای تعمیرات یاد گرفته ایم و تجربیاتی را که بعدا" کسب نموده ایم به شما کمک نماییم و در نهایت این شما هستید که دستگاه را تعمیر می نمایید ، پس وقتی که دوستان به شما می گویند کاری را انجام دهید حتما" دلیلی برای آن دارند .
همیشه برای محدود نمودن عیب بهتر است در مرحله اول با قطعات سالم دستگاه را چک نماییم تا عیب شما را گمراه نکند .
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید .

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان .
آقا امید عزیز، انجمن برای این ایجاد شده ، که بتوانیم گره ای از کار همدیگر باز نماییم .
بنده و سایر دوستان فقط می توانیم از طریق اصول کلی که برای تعمیرات یاد گرفته ایم و تجربیاتی را که بعدا" کسب نموده ایم به شما کمک نماییم و در نهایت این شما هستید که دستگاه را تعمیر می نمایید ، پس وقتی که دوستان به شما می گویند کاری را انجام دهید حتما" دلیلی برای آن دارند .
همیشه برای محدود نمودن عیب بهتر است در مرحله اول با قطعات سالم دستگاه را چک نماییم تا عیب شما را گمراه نکند .
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید .
دوستان عزیز و جناب آقای محسن اول از همه عرض سلام دارم خدمتتون
قصد جسارت نداشتم و به نظرم اومد که کار لپ تاپه گره خورده و به نتیجه نمیرسه. البته اینم میدونم که هر کمکی که اساتید عزیز انجام میدن از روی لطفه و وظیفه ای براشون تعیین نشده که کمک کنن برای تعمیرات بنده.
از همگی مخصوصا استاد عزیز AMD.POWER و خود جنابعالی که بارها کمک کردید بنده رو ممنونم.راهنمایی هاتون عالی بود و منتظرم دوستان برام از تهران باطری بیارن تا تست کنم و کار تعمیرش رو ادامه بدم.چون تازه کار هم هستم برام خسته کننده میشه طولانی کار کردن روی موردهای اینجوری.
ان شاء ا... به محض اینکه تستش کنم و جواب بگیرم اطلاع میدم تا هرکسی که خواست استفاده کنه.
#$V686#$V686#$V686

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
با عرض سلام مجدد
باطری جدید آوردم بستم رو لپ تاپ اونم خراب شد. :|
الان تستش کردم دیدم رو باطری برای شارژ 18 ولت میفرسته.فک کنم بردهای هردوتا باطری سوختن دیگه.
با صاحبش هم صحبت کردم که مادربرد بگیریم براش.
قیمت مادربرد این لپ تاپ چقده حدودا؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با عرض سلام مجدد
باطری جدید آوردم بستم رو لپ تاپ اونم خراب شد. :|
الان تستش کردم دیدم رو باطری برای شارژ 18 ولت میفرسته.فک کنم بردهای هردوتا باطری سوختن دیگه.
با صاحبش هم صحبت کردم که مادربرد بگیریم براش.
قیمت مادربرد این لپ تاپ چقده حدودا؟

بین 240 تا 260 هست .

بالا