آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خالی کردن شارژ تلفن پاناسونیک مدل kx-tga361bx

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
با سلام شما ابتدا عیب را تفکیک ومحدود کنید.یعنی گوش خودتان را با یک بیس سالم شارژ کنید اگر مشکلی نداشت روی بیس خراب کار کنید واگر گوشی شما مشکل دارد مسیر مدار شارژر المان های مربوطه شامل زنر وخازن های اس ام دی را بررسی کنید ضمنا با یک منبع تغذیه میزان جریان کشیدن گوشی را تست ونتیجه را اعلام کنید موفق باشید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
با این عکسی که ارسال کردید فکر کنم مدل گوشی kx-tg3611bx میباشد.سعی کنید باتری جنس خوب بذارید یکسری باطری نو کیفیت پایین تو بازار زیاد هست

سروش موحد

کاربر vip
کاربر
2018-11-03
24
9
سلام اساتید گرامی
تلفن بیسیم پاناسونیک مشتری آورده همین مدل kx-tg3611bx دقیقا مشابه همین مشکل که دوستمون گفته و حل نشده .یعنی بعد از 7 ساعت که شارژ کامل میشه همه چی خوب کار میکنه ولی وقتی باتری رو در میاری و دوباره جا میزنی باز مینویسه 7 ساعت دیگه باید بذاری شارژ .مشکل از چی میتونه باشه لطفا راهنمایی بفرمائید که زودتر بتونم تحویل بدم .
درضمن هم با باتری جنس مرغوب تست شده هم بیس دستگاه تست شده و هم اداپتور هیچکدوم مشکل ندارن یعنی با همین باتری روی دستگاه دیگه مشکلی نداره .ممنون

آخرین ویرایش:

haji2015

کاربر vip
کاربر
2015-02-14
26
15
سلام این مدل تلفن این حالتش است من اکبند اون تست کردم و باطری شارژ شده سالم خودش بعد از 7 ساعت شارژ در اوردم و دوباره گذاشتم داخلش باطری خالی نشان داد و 7 ساعت شارژ میخواست
پس این مدل حالتش این است دنبال خرابی نگردید

hamid9873

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-23
254
176
کاشان
مشکلتون از جنس باطریه از جای معتبر خرید کنید چون فیک و کپی این باطریا دقیقا شبیه همدیکس و اصلی نهایتا یه سال جواب میده وای به حال تقلبی

بالا