آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تعمیرات موبایل

3ale7

کاربر
2016-08-12
2
4
سلام خدمت هموطنان عزیزم.
من یه سوال داشتم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
میخواستم بدونم بهترین راه برای اینکه تعمرات موبایل رو کااامل یاد بگیرم چیه. چون من هزینه کردم رفتم یه آموزشگاهی یه دوره یک ماهه بود ولی جوری که باید آموزش ندیدم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
سلام دوست عزیز.
اول باید پایه علمی خودتون رو قوی کنید. اگه تحصیلاتتون متناسب با این حرفه هست که چه بهتر.
گام بعدی هم شاگردی نزد اساتید خبره هست. البته پشتکار و انگیزه و ... هم لازمه تا به هدف برسید. بدون استاد میتونین جلو برین ولی با سرعت بسیار کمتر و با هزینه و خسارت بیشتر.

این مسائل توی یادگیری هر حرفه ای مشترکه و قواعد کلی هستن.
موفق باشین

3ale7

کاربر
2016-08-12
2
4
ممنون از راهنماییتون ولی من رشته تحصیلیم علوم تجریی است رهی بنظرتون میرسه که پایه علمییم رو قوی کنم کتاب مربوط به الکترونیک خوبه مطالعه کنم؟؟

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
بله.ازکتاب های ساده شروع کنیدموفق میشید.ازفرصت جوانی استفاده کن موفق میشی.هروقت شروع کنی دیرنیست.سوالاتی هم اگه براتون پیش اومدمیتونی اینجادرقسمت تست قطعات وآشنایی باقطعات بپرسی مدیران وهمکاران محترم باصبر وحوصله جوابتونو میدن

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام دوست عزیز.
اول باید پایه علمی خودتون رو قوی کنید. اگه تحصیلاتتون متناسب با این حرفه هست که چه بهتر.
گام بعدی هم شاگردی نزد اساتید خبره هست. البته پشتکار و انگیزه و ... هم لازمه تا به هدف برسید. بدون استاد میتونین جلو برین ولی با سرعت بسیار کمتر و با هزینه و خسارت بیشتر.

این مسائل توی یادگیری هر حرفه ای مشترکه و قواعد کلی هستن.
موفق باشین

سلام دوست عزیزم

با حرف های آقای شوکول کاملا موافق هستم !
شما پیش یک تعمیرکار خوب برید ی چند سالی تا کاملا حرفه ای بشید مطالب در مورد تعمیرات این روزا توی نت فراوون هست فقط باید مشتاق یاد گیری باشید

اگه خودت بخوای شروع کنی به احتمال زیاد به مشکلات و خدایی نکرده ضرر میخوری که این ضرر خیلی در روند کاریت تاثیر داره!
قطعا وقتی که مشتری از کار شما راضی باشه به دنبال خودش چند نفر دیگه میاره که اون چند نفر دیگه چندین نفر دیگر رو میارن
و برعکسش هم هست که اگه کارتون خوب نباشه ....

و امروزه گوشی ها خیلی ظریف شده اند و خیلی هم گران که اگه حرفه ای نباشید خسارات زیادی میبینید

بله.ازکتاب های ساده شروع کنیدموفق میشید.ازفرصت جوانی استفاده کن موفق میشی.هروقت شروع کنی دیرنیست.سوالاتی هم اگه براتون پیش اومدمیتونی اینجادرقسمت تست قطعات وآشنایی باقطعات بپرسی مدیران وهمکاران محترم باصبر وحوصله جوابتونو میدن

با اقای باقری هم کاملا موافق هستم!!!

در همین بخش موبایل اموزش های pdf زیادی وجود داره
که میتونید استفاده کنید
این مورد هم حتما حتما به خاطر داشته باشید کار فنی با کسب تجربه عملی بدست میاد نه با کتاب خوندن
کتاب خوندن بخش کوچکی هست

یا علی موفق باشید

بالا