آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: دیتکت نشدن Lan درمادربردasus مدل p5g41t-mlx3 rev:1.01

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
سلام.این مادربردlan رونمیشناسه ویندوزروعوض کردم البته تو دیوایس منیجرهم نمیشناسه network.به عبارتی چیزی به عنوان network نیست.ولتاژاطراف آی سی شبکه بگیرم یاابتدابایوس بزنم؟کریستال 25چطورچک کنم اختلاف ولتاژدوسرشو؟

پیوست‌ها

• 62.8 کیلوبایت بازدیدها: 73
  • 34.4 کیلوبایت بازدیدها: 72
  • 70 کیلوبایت بازدیدها: 75
آخرین ویرایش:
2013-11-01
42
65
با سلام دوست گرامی راحلی در حد معلوماتم ارایه می دهم شاید مشکلاتان حل شود در بایوس چک کنید lan غیر فعال نشده باشد درایوها را یکبار دیگر نصب کنید مین را با تینر بشورید قبل از روشن کردن سیستم با دست حرارت چیپ کنترل شود حرارت غیر عادی احتمال سوختن چیپ را بالا می برد با یک کارت اکسترنال چک کنید به نظر مشکل از نصب عدم درایور می باشد با دست روی چیپ فشار اورید هر چند کار درستی نیست ولی با سرویس پک وضعیت درایورها را چک کنید فکر کنم ولتاژ اطراف چیپ 3/5 باید باشد منتظر نظر اساتید باشید

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
درایورهم ازسایتش الان گرفتم وچک کردم نشد
اینم لینکش
یه خورده هم داغ میکنه
چک کردم دربوت enableبود

آخرین ویرایش:

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
کارت اکسترنال ربطی به آی سی روی مادربردنداره خودش مستقل lanوصل میکنه مشتری گیرداده خودش درست بشه.کارت اکسترنال ازکجامیتونم گیربیارم قیمت؟
دل خوشی ازاین کارتهای چینی نامرغوب نداره کسی

2013-11-01
42
65
دوست گرامی کارت مستقل است اما قبل از ان از بایوس lan داخلی را غیر فعال کنید چک کنید ببیند جواب خواهد داد شما سی دی ویندوزتان از یک شرکت معتبر مثل گردو تهیه کرده یکبار دیگر ویندوز را نصب کنید شاید درست شود با توجه به اصرار مشتری پروگرام بایوس نیز فکر خوبی است اما اول موارد بالا را انجام دهید

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
اگه باکارت lan جواب بده یعنی چی؟یعنی آی سی lanسوخته؟
سی دی ویندوزnpدارم

iman909

کاربر
2013-09-13
125
55
سلام.این مادربردlan رونمیشناسه ویندوزروعوض کردم البته تو دیوایس منیجرهم نمیشناسه network.به عبارتی چیزی به عنوان network نیست.ولتاژاطراف آی سی شبکه بگیرم یاابتدابایوس بزنم؟کریستال 25چطورچک کنم اختلاف ولتاژدوسرشو؟

با سلام
اول اینکه درایور مناسب و تست شده رو امتحان کنید.
ضمنا میتونید ویندوز 7 یا 8.1 جدید بریزین. معمولا حل میشه.
اگه تو دیوایس منیجر هیچ درایور ناشناخته ای ندارین اون موقع شاید ایراد سخت افزاری باشه. در این موارد یک کارت بذارید راحت تره.

بالا