آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: برای یاد گیری تعمیرات لب تاب کجا بروم؟

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
با سلام و خسته نباشید

اول از همه بگم که میدونم اشتباه تایپیک ایجاد کردم و خودمم نمیدونستم کدوم بخش مرتبط با این موضوع میشه
اگر امکانش هست مدیران تایپیک رو به بخش درستش انتقال بدهند.

--------------------

سوالم اینه که برای آموزش یادگیری تعمیرات تخصصی و حرفه ای لب تاب از ساده تا پیشرفته و یک جای معتبر و با مدرسان خوب کجا باید بروم؟

میشه راهنماییم کنید:watermelon:

ورداده

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-09
734
3,841
سلام- اساتید برجسته ای در همین سایت هستند که خیلی عالی وبیدریغ راهنمیی میکنند تایپیک های موجود در همین سایت را بخوان وبکار بگیر بهترین اموزشگاه است مدتی هم شاگردی پیش یک تعمیرگاه اپتاپ البته این در صورتی است که مسلط به الکترونیک و برق مقدماتی باشید

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
من در حال حاضر در مغازه خودم مشغول تعمیرات بردهای الکترونیی هستم و نمیتوانم درجایی برای شاگردی تعمیرات لب تاب بروم و یاد بگیرم برای همین میخواهم
دوره های فشرده تعمیرات رو در تهران ببینم و بعد تمام مطالب رو از اینجا یاد بگیرم و سوالاتمو بپرسم.
حالا میخوام راهنماییم کنید که برای آموزش یادگیری چه اموزشگاهی در تهران رو پیش نهاد میکنید؟؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
به دلیل قوانین انجمن نمیشه نام آموزشگاه خاصی رو ذکر کرد . با توجه به اطلاعی دارم . تقریبا سطح کیفی آموزشگاه ها در یک سطح هست . فقط یکسری نکات اولیه رو بهتون میگن . توقع زیادی اینطور که بعد از دوره بتونید هر بردی دستتون اومد تعمیر کنی نداشته باش .به دلیل پیچیدگی بردهای pc و لپتاپ حتما باید نقشه خوانی و تست پوینت ها رو باید بلد باشی .

بالا