آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سوئیچ نشدن مادربرد GA-H61M-s2v-B3

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
سلام.دوستان الان مادربردی برای من اومده دقیقا باهمین مشکل و دوتا ازپایه های آی سی IO دود کرده است.خیلی جالبه مشکل ازIO می باشد

ایراد مشابه وجود نداره . اینطوری نه مشکل شما حل میشه نه استارتر تاپیک . تاپیک ایجاد کنید .

MGNBUTCHER

کاربر
2014-02-28
103
149
38
متاسفانه خرابی این مدل اون قدر شایع است که بی خیال شدم، بعید نیست که Io باشه
فقط می تونم به همکاران عزیز پیشنهاد بدم مدل های رده پایین گیگا رو برای مشتریانتون پیشنهاد ندید، وقتی ایسوس داره به این خوبی مادربرد می زنه، چکاریه گیگا بی کیفیت جدید رو ببندید، حتی الایت ببندید موندگاریش بیشتره

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
متاسفانه خرابی این مدل اون قدر شایع است که بی خیال شدم، بعید نیست که Io باشه
فقط می تونم به همکاران عزیز پیشنهاد بدم مدل های رده پایین گیگا رو برای مشتریانتون پیشنهاد ندید، وقتی ایسوس داره به این خوبی مادربرد می زنه، چکاریه گیگا بی کیفیت جدید رو ببندید، حتی الایت ببندید موندگاریش بیشتره

عزیز این حرف هیچ پایه علمی نداره . سالهاست که کارم اینه . خرابی اسوس و الایت بیشتر از گیگا نباشه کمتر نیست .
کیفیت قطعات استفاده شده روی گیگابایت با الایت مقایسه کنید . اکثر تعمیرکارای حرفه ای میدونند الایت چه سرطانیه .
---------
به گزارش وب سایت معتبر LDLC فرانسه گیگابایت کمترین میزان بازگشت مادربرد به گارانتی را در 6 ماه گذشته سال 2014 داشته است. هر 6 ماه یکبار، وب سایت Hardware.fr گزارشی از کالاهای بازگشت داده شده به گارانتی را ارائه می کند که این گزارش شامل مادربرد، پاور، کارت گرافیک و حافظه است که تمامی برند های موجود در بازار ای تی دنیا را دربر می گیرد. نگاهی اجمالی به مادربردهای این لیست نشان دهنده کیفیت قطعات ارائه شده در این بین است.
L70.jpg

آخرین ویرایش:

MGNBUTCHER

کاربر
2014-02-28
103
149
38
عزیز این حرف هیچ پایه علمی نداره . سالهاست که کارم اینه . خرابی اسوس و الایت بیشتر از گیگا نباشه کمتر نیست .
کیفیت قطعات استفاده شده روی گیگابایت با الایت مقایسه کنید . اکثر تعمیرکارای حرفه ای میدونند الایت چه سرطانیه .
---------
به گزارش وب سایت معتبر LDLC فرانسه گیگابایت کمترین میزان بازگشت مادربرد به گارانتی را در 6 ماه گذشته سال 2014 داشته است. هر 6 ماه یکبار، وب سایت Hardware.fr گزارشی از کالاهای بازگشت داده شده به گارانتی را ارائه می کند که این گزارش شامل مادربرد، پاور، کارت گرافیک و حافظه است که تمامی برند های موجود در بازار ای تی دنیا را دربر می گیرد. نگاهی اجمالی به مادربردهای این لیست نشان دهنده کیفیت قطعات ارائه شده در این بین است.
مشاهده فایل‌پیوست 136206

می شه لطفا آدرس لینکی که این گزارش رو میده بزارین ، چون من سرچ کردم این سایت اومد : LDLC.com - High-Tech Exp'erience و اصلا این سایت زبان انگلیسی نداره
اگر واقعا چنین گزارشی باشه و صحت هم داشته باشه خیلی بدردمون می خوره که بدونیم به مشتری چی پیشنهاد بدیم ، ولی در حال حاضر فقط بر اساس تجربیات خودمون داریم کار می کنیم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
می شه لطفا آدرس لینکی که این گزارش رو میده بزارین ، چون من سرچ کردم این سایت اومد : LDLC.com - High-Tech Exp'erience و اصلا این سایت زبان انگلیسی نداره
اگر واقعا چنین گزارشی باشه و صحت هم داشته باشه خیلی بدردمون می خوره که بدونیم به مشتری چی پیشنهاد بدیم ، ولی در حال حاضر فقط بر اساس تجربیات خودمون داریم کار می کنیم
حرف شما بر اساس دیدگاه خودتون هست . بعضی از دوستان که با بالای 15 سال سابقه و تدریس در دانشگاه و آموزشگاه های مختلف حرف دیگری میزنند .اگر دسترسی دارید میتونید پرس جو کنید .
گزارش از سایت Hardware.fr هست . سرچ کنی این سایتو خبرش تو آرشیوش هست .
من حرفم بر اساس سند و مدرکه
Cartes mères - Les taux de retour des composants (11) - HardWare.fr

آخرین ویرایش:

MGNBUTCHER

کاربر
2014-02-28
103
149
38

لینک خراب است.

فقط بابت افزایش اطلاعات خودم دوست دارم این آمار رو بدونم و شاید بدرد همکاران هم بخوره، قصد جسارت نداشتم.
من هم یه کوچولو سابقه ای در این زمینه دارم ولی باز هم شاگردی میکنم و من فقط درباره ی مادربردهای گیگا بایت جدید نظر دادم، اون گزارش مربوط به 2014 است
صد البته که کیفیت برد الایت به خوبی گیگا نیست ولی حداقل 3 سال به خوبی کار می کنند ولی گیگا مخصوصا سری هایی که در انتها s2v هستند ، خرابی شایعی دارند و تعداد خیلی زیادی برام اومده که عینا یک مشکل داشتند وکلی هم بابت این قضیه با آواژنگ صحبت کردم، حتی در چند مورد cpu اینتل من رو دو بار سوزوند، مادربرد نو، سی پی یو نو، ،اونم چند بار، باورتون میشه ؟!!

به هر حال ممنون
بازم اگر آمار جدید و دقیق داشتید ممنون میشم لینکش رو برام بزارید

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
لینک خراب است.

فقط بابت افزایش اطلاعات خودم دوست دارم این آمار رو بدونم و شاید بدرد همکاران هم بخوره، قصد جسارت نداشتم.
من هم یه کوچولو سابقه ای در این زمینه دارم ولی باز هم شاگردی میکنم و من فقط درباره ی مادربردهای گیگا بایت جدید نظر دادم، اون گزارش مربوط به 2014 است
صد البته که کیفیت برد الایت به خوبی گیگا نیست ولی حداقل 3 سال به خوبی کار می کنند ولی گیگا مخصوصا سری هایی که در انتها s2v هستند ، خرابی شایعی دارند و تعداد خیلی زیادی برام اومده که عینا یک مشکل داشتند وکلی هم بابت این قضیه با آواژنگ صحبت کردم، حتی در چند مورد cpu اینتل من رو دو بار سوزوند، مادربرد نو، سی پی یو نو، ،اونم چند بار، باورتون میشه ؟!!

به هر حال ممنون
بازم اگر آمار جدید و دقیق داشتید ممنون میشم لینکش رو برام بزارید

h61 برد جدیدی نیست . برای قبل از 2014 هست . لینک کامل رو بالا دادم . پایین پست هم چارت ها رو لینک میدم .
سیستم تغذیه جدید گیگابایت که در بردهای z170 و x99 استفاده میشه برای شرکت IOR هست که به نام POWERSTAGE معروفه.یه تحقیقی کنید متوجه عرایض بنده میشید .
اون مشکل خرابی پردازند هم متاسفانه گندی بود که شرکت فاکسکان سر سوکت های 1155 تولید کرده بود اومده بود . از اون به بعد سوکت های پردازنده اینتل باید قبل از عرضه باید توسط خود اینتل مورد تایید قرار بگیرند .
214 Motherboard RMA Rate (new update from Hardware.fr) | TechPowerUp Forums

city

کاربر vip
کاربر
2013-02-18
55
21
سلام
ایسی io رو از کجا تهیه میکنید ممنون میشم رازشو بگید خخ

بالا