آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: در خواست فایل BIOS مخصوص به خود J&W PH67A-USB 3.0

meysam74

کاربر
2016-04-23
5
1
درود دوستان عزیز

لطفا کمکم کنید

بنده مادربرد J&W PH67A-USB 3.0 و CPU PENTIUM 2.90GHZ و 2x 4GB RAM DDR3 ATOP و 4GB Geforce GTX 530 دارم ، میخواستم BIOSش آپدیت کنم رفتم تو سایتش مدل J&W PH67A-USB 3.0 (b3 دان کردم و آپدیت کردم اما نمیدونسم این b3 فرق میکنه فکر میکردم همان مادربردی دارم همان هست خلاصه Bios آپدیت کردم کامل و موفقیت آپدیت شد اما موقع خاموش کردن از دکمه ریست کیسم استفاده کردم بعد بالا اومدن کیسم روشن شد چراغ مانیتورم نارنجی شد هی ریست میکردم باز همینطوره بود بعدش در کیس باز کردم رم هام بیرون اوردم باز هام زدم جا روشن کردم باز همینطور چراغ نارنجی بود و گرافیکم بیرون اوردم و جایی قرار میگره فوت کردم تمیز کردم و زدم جا کیسم روشن کردم بازهمینطوز چراغ نارنجی و بعدش سیم لحیم برداشم گرد کردم گذاشتم رو جامپر کیسم روشن کنم اصن کیس روشن نمیشد سیم ها بیرون اوردم و روشن کردم باز هم چراغ مانیتورم نارنجی بود
دیگه تا اینکه بررمش تعمیرگاهی گفتن شما اشتباهی مدل b3 زدین بخاطر همین تصویر ندارین و کیسم هم رونش میشه بخاطره مدلهاش مثه هم هستن فقط باید دنبال BIOS J&W PH67A-USB 3.0 بدون b3 باشید
واسم بیارین که برگدونمش بنده و مهندس تعمیرگاهع هر چی دنبال میگردیم و تو سایت خودش و سایت های دیگه کلش و فقط مدل b3 هستش و اصن بدون b3 نیستش
از شماها خواهشی دارم BIOS J&W PH67A-USB 3.0 بدون b3 واسم ارسال کنید
در ضمن بنده VIP هسم و هم روی کارتون مادربردم نوشته
یهJ&W PH67A-USB 3.0
منتظر پاسخ گرامتون هسم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
این شرکت محصولی بدون پسوند b3 ندارد . سایت سازنده محصول را چک کنید . احتمال مشکلی زمان زدن بایوس بوجود اومده که تصویر نمیده .

meysam74

کاربر
2016-04-23
5
1
این شرکت محصولی بدون پسوند b3 ندارد . سایت سازنده محصول را چک کنید . احتمال مشکلی زمان زدن بایوس بوجود اومده که تصویر نمیده .

پس اگر فایل Bios خودتون قرار دادید و یا سایت سازنده قرار داده واسم بزارید
و همچنین آموزش BIOS زدن مربوط به مشکل بنده میشه هم بهم بگید تا تعمیرکاره بگم چجوری بزنه تا تصویر بده

یه دنیا سپاس AMD جان

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
این فایل را که باز انزیپ کنید دو فولدر داره . که یکی بایوس 2 مگ داره و داخل فولدر دیگه بایوس 4 مگ هست . شما اون بایوس 4 مگ را پسوندش را تبدیل به bin میکنید و پروگرام میکنید . امیدوارم جواب بده . اگر جواب نگرفتید باید توسط یکی از آشنایان که مسلط به زبان هست . با شرکت سازنده برد مکاتبه کنید . شاید فایل بایوس را در اختیارتون بگذارند .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meysam74
بالا