آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن مین برد Asus P6T

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
با سلام این مدل مین برد رو اوردن که تصویر نمیده
بایوس زدم با پروگرامرپکد دیباگر 00 میده
سی پی یو گرم نمیشه

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
ببینید vcore دارید ؟
احتمال خرابی پردازنده هم هست . باید پردازنده مطمئن برای تست پیدا کنید .

آخرین ویرایش:
2013-11-01
42
65
با سلام به عنوان یاداوری عرض می کنم حتما با یک پاور و رم و سی پی یو دیگر تست شده ونیز حتما برد شستو داده شده مخصوصا اسلاتهای ان فتهای مدار CPU نیز چک شده و نیز دیسکانتکتی پل نیز بررسی شده منتظر نظر اساتید بزرگوار باشید حل خواهد شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mr.Zamani

dedater

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-10
14
6
سلام
حدود دو هفته پیش مشابه همین مشکل برام آوردند...
cpu خیلی خیلی کم گرم میشد ولی ولتاژ کر درست بود
با ناامیدی شروع کردم تست مختصات pwm
خازنهای این مدل همه 100 درصد ژاپنی و قول یکی از همکارها نیز یادم اومد که میگفت این خازنها اصلا خرابی نداره!
قبلا با بیزر خرابی یکی از آنها را پیدا کرده بودم و تعمیر شده بود اما این یکی بدون مشکل و نشتی و ...
همه خازنها رو آوردم بیرون و همچنان سالم بودند . با این حال خازنهای معمولی به جای آنها گذاشته و با نامیدی پاور و سوییچ و به به تک بوق اسپیکر و کابل مانیتور و اینهم تصویر...
طبق قرار قبلی مشتری کم کم باید میرسید و دیگر فرصت نداشتم که خازنهای خودش رو بگذارم و بفهمم که آیا مشکل سردی لحیم بوده و با خازن؟
حالا از همون روز طبق یک نگاه غلط مردم و البته بی اخلاقی حرفه ای بعضی از همکارها دارم فکر میکنم اگر مشتری با یکی از بچه محله شون که میگن کامپیوتر رو میخوره (معمولا از این مخهای وارد به همه امور که همه جا هستند ) بیاد و بگه : چرا خازنهای دونه ای 1200 تومان ما رو با خازنهای 60 تومانی خودت عوض کردی ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mosaffa

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سلام
حدود دو هفته پیش مشابه همین مشکل برام آوردند...
cpu خیلی خیلی کم گرم میشد ولی ولتاژ کر درست بود
با ناامیدی شروع کردم تست مختصات pwm
خازنهای این مدل همه 100 درصد ژاپنی و قول یکی از همکارها نیز یادم اومد که میگفت این خازنها اصلا خرابی نداره!
قبلا با بیزر خرابی یکی از آنها را پیدا کرده بودم و تعمیر شده بود اما این یکی بدون مشکل و نشتی و ...
همه خازنها رو آوردم بیرون و همچنان سالم بودند . با این حال خازنهای معمولی به جای آنها گذاشته و با نامیدی پاور و سوییچ و به به تک بوق اسپیکر و کابل مانیتور و اینهم تصویر...
طبق قرار قبلی مشتری کم کم باید میرسید و دیگر فرصت نداشتم که خازنهای خودش رو بگذارم و بفهمم که آیا مشکل سردی لحیم بوده و با خازن؟
حالا از همون روز طبق یک نگاه غلط مردم و البته بی اخلاقی حرفه ای بعضی از همکارها دارم فکر میکنم اگر مشتری با یکی از بچه محله شون که میگن کامپیوتر رو میخوره (معمولا از این مخهای وارد به همه امور که همه جا هستند ) بیاد و بگه : چرا خازنهای دونه ای 1200 تومان ما رو با خازنهای 60 تومانی خودت عوض کردی ؟

دوست عزیز این مورد رو باید در قسمت تجربیات بیان میکردید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا