آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: کار نکردن مبدل یو اس بی به سریال USB TO RS232 BAFO-810 در Windows 7

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
با درود وخسته نباشید .بنده مدتی پیش یک کابل تبدیل usb به rs232 با نام BAFO-810 که با تحقیق که بهترین نوع میباشد تهیه کردم .
بنده بدلیل استفاده در لپ تاپ که پورت سریال ندارد .برای جبران این کابل را تهیه کردم .
کابل دارای CD راه انداز میباشد .
بنده براحتی نصب کردم .ودر لپ تاپ قسمت DIVECE MANAGE کاملا پورت شناخته شده است .بانام LTP
ولی موقع استفاده در وسیله ای مثال ترازوی دیجیتال یا ر س ی و ر همیشه با ارور مواجه شدم .
حدود دو هفته بیشتر وقت گذاشتم .ولی موفق نشدم .
اخرین راهنمایی که برای نصب این کابل به بنده شده است .این سی دی نرم افزار برای ویندوز xp میباشد .برای نصب در ویندوز 7 باید نرم افزار مربوط به کابل را نصب کنم .
حال بدلیل اینکه در لپ تاپ نمیشه xp نصب کرد .یااگر بشه کار بسیارسختی است .
به همین دلیل خواهشن دوستان واساتید منت بربنده بگذارید ولینک دانلود برای نصب این کابل در ویندوز 7 را قرار دهید تا بنده از این سردر گمی رها شوم .
کابل بدون استفاده مونده شدیدا بدلیل کار لازم به کارکرد این کابل در لپ تاپ دارم .
خواهشن دقت بفرمایید نرم افزار برای شناساندن سخت افزار کابل که اسم ونوعش رو دقت بفرمایید .(USB TO RS232 BAFO-810)
که بنده از فروشگاهی در اصفهان از سایت معتبر DIGIK.IR تهیه کردم .که فقط فروش انواع کابل ومبدل را دارند
واقعا اگر نرم افزار را تهیه واپ نمایید منت گذاشتید .سپاسگذارم

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی
پاسخ : نرم افزار برای استفاده کابل پورت سریال به یواس بی در ویندوز 7

درود وسپاس
این رو هم نصب کردم .مشکل همچنان باقیست .از کابل نه دانلود میشه کرد نه اپلود کرد .
ویندوز رو چندبار مجدد زدم .
مثال میخوام یک فایل رو با لودر مخصوص انتقال بدم .در دستگاه کاون 220 به فرض kdfفایل ارور میده که نمیتونه بخونه .میخوام از رس ی ور انتقال بدم .انگار کابل متصل نیست .نه ارور میده نه هیچ اتفاقی نمیافته .بلاستفاده است .
نفرمایید که درسایت م اه واره تاپیک بزنم که قبلا اینکاررو کردم .
گفتم اینجا مطرح کنم شاید اساتید در بخش نرم افزار کمک وراهنمایی کنند .سپاسگذارم .

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,104
خوزستان

درود :
دوست عزیز این درایور رو نصب کنید احتمال داره مشکل کنورتور پرت rs232 شما حل بشه تست و نتیجه رو اعلام بفرمایید .
دانلود درایور از لینک زیر
so download

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی

درود :
دوست عزیز این درایور رو نصب کنید احتمال داره مشکل کنورتور پرت rs232 شما حل بشه تست و نتیجه رو اعلام بفرمایید .
دانلود درایور از لینک زیر
so download

درود وسپاس این برنامه برای vista بود .
قبلا این نرم افزار رو نصب کرده بودم .وموقع اپلود ویا دانلود به دستگاه ارور نمیده .دان واپ هم نمیکنه .
بنده نرم افزار را برای ویندوز7 میخوام وروی لپ تاپ .که جناب مدیر AMD زحمت کشید .ولی نتیجه منفی است .
واقعا خستم کرد اگر کار نمیکنه برای چی بیرون دادند این کابل رو
ولی باز بنظرم نکته ای هست ازش غافل هستم .حالا ....
سپاس از زحمات

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی

منوالش رو چک کنید
hidden content may not be quoted

درود وسپاس ازشما مدیر محترم.
بنده از فایل PDF چیزی متوجه نشدم .
ولی در قسمت پورت بنده تنظیم کردم .
115200
8
none
1
اگر غیر ازاینها نکگته ای هست بفرماییدئ؟
در ضمن تمام پورتها را تست کردم .
مینویسه موقع اپ کردن ودانلود
Ready data transfer
ولی خبر نیست .

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی

سلام ودرود اساتید لطفا کمک کنید .:174::174::174::174:
شرمنده جدا از شوخی وجدانا خیلی کار خسته کننده است .
بیزحمت هراستادی که تونسته از این کابل استفاده بکنه در ویندوز 7 بفرماید .
مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟

saghi88

کاربر vip
کاربر
2009-08-06
132
269

با درود وخسته نباشید .بنده مدتی پیش یک کابل تبدیل usb به rs232 با نام BAFO-810 که با تحقیق که بهترین نوع میباشد تهیه کردم .
بنده بدلیل استفاده در لپ تاپ که پورت سریال ندارد .برای جبران این کابل را تهیه کردم .
کابل دارای CD راه انداز میباشد .
بنده براحتی نصب کردم .ودر لپ تاپ قسمت DIVECE MANAGE کاملا پورت شناخته شده است .بانام LTP
ولی موقع استفاده در وسیله ای مثال ترازوی دیجیتال یا ر س ی و ر همیشه با ارور مواجه شدم .
حدود دو هفته بیشتر وقت گذاشتم .ولی موفق نشدم .
اخرین راهنمایی که برای نصب این کابل به بنده شده است .این سی دی نرم افزار برای ویندوز xp میباشد .برای نصب در ویندوز 7 باید نرم افزار مربوط به کابل را نصب کنم .
حال بدلیل اینکه در لپ تاپ نمیشه xp نصب کرد .یااگر بشه کار بسیارسختی است .
به همین دلیل خواهشن دوستان واساتید منت بربنده بگذارید ولینک دانلود برای نصب این کابل در ویندوز 7 را قرار دهید تا بنده از این سردر گمی رها شوم .
کابل بدون استفاده مونده شدیدا بدلیل کار لازم به کارکرد این کابل در لپ تاپ دارم .
خواهشن دقت بفرمایید نرم افزار برای شناساندن سخت افزار کابل که اسم ونوعش رو دقت بفرمایید .(USB TO RS232 BAFO-810)
که بنده از فروشگاهی در اصفهان از سایت معتبر DIGIK.IR تهیه کردم .که فقط فروش انواع کابل ومبدل را دارند
واقعا اگر نرم افزار را تهیه واپ نمایید منت گذاشتید .سپاسگذارم

ی راه حل برای این مشکل میتونه مجازی سازی باشه
شما داخل ویندوز لبتاب ی ویندوز XP ب صورت مجازی نصب کن
کار خیلی ساده ایه و احتمال خیلی زیاد جواب میده

davood2000

کاربر
2013-04-02
398
492
اذربایجان شرقی

درود وعرض ادب
اساتید وهمکاران عزیز منتظر راهنمایی واستفاده از تجربه شما هستم .
سپاسگذارم

بالا