آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نصب نشدن ویندوز 7 بر روی dell n5110

گردو100

کاربر
2016-03-24
6
0
سلام ،ویندوز 7 روی لپ تاپم نصب نمیشه و خطای فرمت نشدن درایو رو میده ،چندین بار با 2 تا dvd متفاوت بوت شده این کارو انجام دادم .درایو c و فرمت میکنم ولی آخرش خطا میده ک فرمت نشد .حتی درایو c و حذفش کردم ولی باز تو فرآیند نصب خطا میده و خارج میشه ،خاهش میکنم کمکم کنید .خیلی روش کار کردم .دیگ ذهنم قد نمیده جایی !!!!

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
522
احتمال داره هارد شما پروتکت شده باشه یا فرمت هارد رو نشناسه بهتره توی بایوس چک کنید ببینید

مورد بعدی بهتره از سی دی های بوت که برای پارتیشن بندی استفاده میشه استفاده کنید بعضی هاشون رو با usb به صورت بوت هم میشه بارگذاری کرد
نکته آخر احتمال داره هارد شما بدسکتور داشته باشه که باید با برنامه های ترمیم بدسکتور مشکل رو برطرف کنید

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
522
این مجموعه نرم افزاری بهترین برای از بین بردن بدسکتور ها و پارتیشن بندی و ..... است که با یو اس پی هم قابلیت بوت شدن دارد
لینک مستقیم و قابلیت رزیوم هم دارد
دانلود کنید پشیمان نمیشوید

Hirens' Boot CD 15.2 / DVD 15.2 Restored Edition 1.1

http://soft98.ir/software/1197-hirens_bootcd.html

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام ،ویندوز 7 روی لپ تاپم نصب نمیشه و خطای فرمت نشدن درایو رو میده ،چندین بار با 2 تا dvd متفاوت بوت شده این کارو انجام دادم .درایو c و فرمت میکنم ولی آخرش خطا میده ک فرمت نشد .حتی درایو c و حذفش کردم ولی باز تو فرآیند نصب خطا میده و خارج میشه ،خاهش میکنم کمکم کنید .خیلی روش کار کردم .دیگ ذهنم قد نمیده جایی !!!!

پارتشین های هارد رو پاک کنید و از دوباره با خود ستاپ ویندوز سون پارتشین بندی و فرمت کنید . چون باید پارتشین system reserved را ایجاد کنه .

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
شما یه بار با یه ویندوز دیگه مثلا اکس پی برو و هارد رو فرمت کن
بعد از فرمت کامل سی دی اکس پی رو خارج کن و با سون بوت کن ، پارتیشن بندی رو انجام بده و بدون مشکل نصب رو انجام بده
موفق باشید

گردو100

کاربر
2016-03-24
6
0
خیلی ممنون از دوستان ک پاسخ دادن ،چندتا سئوال راجب پاسخ ها دارم ،
اگ هاردمو فرمت کنم اطلاعاتام از دست میره دیگ ؟اطلاعات مهمم دارم راه حل چیه ؟

گردو100

کاربر
2016-03-24
6
0
پاسخ : رد: نصب نشدن ویندوز 7 بر روی dell n5110

سوال دیگ اینکه تو بایوس فرمت هارد تو کدوم تب و کدوم گزینه چک کنم ؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
خیلی ممنون از دوستان ک پاسخ دادن ،چندتا سئوال راجب پاسخ ها دارم ،
اگ هاردمو فرمت کنم اطلاعاتام از دست میره دیگ ؟اطلاعات مهمم دارم راه حل چیه ؟

اطلاعات بکاپ بگیرید . هارد لپتاپ را به PC وصل کنید . دیتاش رو بکاپ بگیرید .

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
پاسخ : رد: نصب نشدن ویندوز 7 بر روی dell n5110

سوال دیگ اینکه تو بایوس فرمت هارد تو کدوم تب و کدوم گزینه چک کنم ؟

بایوس گزینه فرمت هارد نداره . ستاپ ویندوز بعد از بکاپ پارتشین ها رو دیلیت میکنید و بعد با همون ستاپ ویندوز پارتشین میسازی .

بالا