آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: تعمیر مودمهای وایمکس

vahid55

کاربر
2015-03-06
11
24
مطلب حرفه ای و مخصوص تعمیرکارانه پس در صورت روشن موندن یک یا چند چراغ بدونین که کاری از دستتون بر نمیاد پس خرابترش نکنین

مودمهای داخلی دو فایل برای فلش دارند یکی فریمور و ذیگری مک ولی مودمهای خارجی یک فایل فلش دارند
جهت فلش آی سی فریمور مودمها به پروگرامر با پایه ناند 48 نیاز است
جهت فلش آی سی مک مودمها به پروگرامر با پایه ای مخصوص،کمیاب و گران (QFN8) نیاز است (حدود 300هزار)
مودمها پس از پروگرام نیاز به تغییر مک دارند
تغییر مک مودمهای داخلی فقط با telnet و پسورد wimax820 امکان پذیره و فقط 635 از داخل پنل تغییر مکش امکانپذیره
تغییر مک مودمهای داخلی با لینوکس امکان پذیره
تغییر مک مودمهای خارجی بعلت سیستم وایکس وورکشون جزو اسراره !!!
ضمنا همه ای سی های فلش ، شبکه ، لن سلفی ها و فایل دامپ مودمها موجودند و مشکلی بابت قطعه ندارین
این مطالب حاصل مدتها تلاشه پس قدرشو بدونین

هزینه اونم فاتحه به اموات حقیره باتشکر

آخرین ویرایش:

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
سلام پاسورد مودمهای جدید هم اینه ایرانسل
کد:
@ccess=Pass
و مبین نت M0b1n@n3T یوزر ممکنه روت باشه ضمنا تو ورژنا جدید تغییر مک به روش تلنت بسته شده ولی از شل میشه

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوست عزیز من خودم مودمهایی که برا تعمیر اوردن و تک چراغ بودن رو حدودی تعمیر کردم و اکثرا فیوز ها یا مقاومت مشکل داشته همه مشکلات مودم ها از فلش ویا فریمور اونها نیست برای تعمیر هر سخت افزاری اول از لحاظ ظاهری برد و احتمال قطعی یا رطوبت و یا حرارت بیش از حد داشتن قطعه ای از برد باید شروع کرد میخوام اینو بگم که موارد تک چراغ بودن یا روشن ماندن چراغ های سیگنال همه و همه مربوط به فریمور نیستند

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
تو فریمورا قدیمی که قسمت فرکانس ازاده بر اثر عوض کردن زیاد فرکانس هم مشکل مک پیدا میکنه که جدیدا بستن که کسی زیاد عوض نکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jac
بالا