آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هک کلیه گوشی های سری 60 ویرایش 3 و 5 (Pre FP1, FP1, FP2) به روش HelloOX و نصب برنامه های ساین نشده بدون نیاز به ساین

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
HelloOX2.Unsigned

با سلام
جدیدترین برنامه برای هک موبایل برای تمامی گوشیهای سری 60 ورزن 3 و 5
برنامه را ساین کنید و در گوشی نصب کنید
بعد از نصب در گوشی دو ایکون در برنامه های نصب شده اضاف میگردد و در روی ایکون rom pather کلیک کنید و روی گزینه open 4 all کلیک کنید تا سبز شود و کار تمام است

پیوست‌ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوستان این روش آخرین روش هک گوشیهای نوکیا هست و بهترین روش هم هست و روی بیشتر گوشیهای جدید هم جواب میده.

HelloOX2 v2.03 Unsigned

1.png

5.jpg

HelloOX2 v2.03 Unsigned Supplied by USItaly be certified Includes RomPatcher + v2.1 (from Il.Socio) which replaces the previous ROMPatcher For the development of Rompatcher + v.2.1 if so wishes, Make a donation to the filmmaker. HelloOX2 to upgrade to version HelloOX2.03 un-install first Rompatcher. All credits to: bugb, FCA00000, DeltaFoX, leftup, Zorn, il.Socio, wadowice, SWmail, abgnokia, GANG's brothers.

شما مانند قبل ابتدا این برنامه رو ساین میکنید و نصبش میکنید سپس اون رو از داخل گوشی اجرا میکنید و صبر میکنید تا تمام برنامه ها رو نصب کنه . بعد خود برنامه پیام می دهد که نصب برنامه ها تمام شد و حالا می تونید حذفش کنید. حالا باید برید به برنامه rompatcher و از اونجا پچهای مختلف رو اجرا کنید.
برای هک گوشی باید پتچ open4all رو اجرا کنید و برای نصب برنامه بدون ساین احتیاج به اجرای installserver دارید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 206v20

blue-sea

کاربر
2006-11-25
6
9
با سلام خدمت شما hello ox2 برای n79 من ارور میده certificate با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با سلام

دوست عزیز برنامه کاملا تست شده هست و من خودم بر روی n79 نصب کردم. شما طبق توضیحاتی هم که داده ام باید برنامه رو ساین کنید بعد نصب کنید. برنامه بدون ساین این ایراد رو میگیره. می تونید فایل ساین خود رو از سایتهای OPDA بگیرید و بعد این برنامه رو ساین و نصب کنید بعد از آن دیگر نیازی به ساین هیچ برنامه ای نخواهید داشت
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 206v20
بالا