آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شکسته شدن جای پیچ های لولای لپ تاپ لنوو

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
با سلام خدمت همکاران عزیز
لپ تاپ مذکور پرت شده جای پیچ های لولای سمت چپ لپ تاپ شکسته شده
قبلا یکی از دوستان در مورد چسب مخصوصی صحبت کردن که با جوش شیرین و محلول دیگه ساخته میشه
همکارانی که در این زمینه تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنم بهترین چسب ممکن رو استفاده کنم
عکس هم پیوست کردم IMG_20160228_201152.jpgIMG_20160228_201204.jpg

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام

دوست گرامی نیازی به این چیز ها نیست. شما لولا رو با قسمتی که کنده شده بزار یکمی چسب 123 بریز دورش یا میتونی
از چسب دوقلو هم استفاده کنی موردی داشتم بدتر از مورد شما که با این روش کلا حل شده.

موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mr.Zamani

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
با سلام

دوست گرامی نیازی به این چیز ها نیست. شما لولا رو با قسمتی که کنده شده بزار یکمی چسب 123 بریز دورش یا میتونی
از چسب دوقلو هم استفاده کنی موردی داشتم بدتر از مورد شما که با این روش کلا حل شده.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیزم من هم قبلا این چسب هارو استفاده کردم منتهی چسب 123 تو این جور موارد که تحت فشاره معمولا زیاد دووم نمیاره
چسب دوقلو باز بهتره اگه یه کم با هیتر هم هیت بدی سریع خشک شه ولی یه راه حل خیلی خوب پیدا کردم که ایشالا سر فرصت
یه تایپیک جامع و کامل با فیلم به صورت آموزشی میزارم.
بازم ممنون مهندس جان از پاسخی که دادین موفق باشین

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,612
forum.paezaan.com
ممنون دوست عزیزم من هم قبلا این چسب هارو استفاده کردم منتهی چسب 123 تو این جور موارد که تحت فشاره معمولا زیاد دووم نمیاره
چسب دوقلو باز بهتره اگه یه کم با هیتر هم هیت بدی سریع خشک شه ولی یه راه حل خیلی خوب پیدا کردم که ایشالا سر فرصت
یه تایپیک جامع و کامل با فیلم به صورت آموزشی میزارم.
بازم ممنون مهندس جان از پاسخی که دادین موفق باشین

سلام ما از چسب هل استفاده کنن یا زیر لوله ها بدنه لب تاب رو اندازه پیچ سوراخ کنید و پیچ بلند از بیرون ببندید چاره ای نیست :D من خودم ارمروز یه کامپیوتر رو پاورشو بیرون کیس با پیچ بستم اخه توش جا نمیشد ازین کیس های مینی بود :D

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gamer1
بالا