آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: ساخت یک یو پی اس برای دوربین مدار بسته

behro

کاربر vip
کاربر
2010-01-16
205
269
سلام من یک مدارمیخوام که بشه با اینورتر و باتری ماشین یه یو پی اس بسازم البته نیاز به مداری دارم که تا وقتی برق شهری هست استفاده از باتری و اینورتر رو نداشته باشیم و به محض قطع شدن برق شهری مدار بصورت خودکار اینورتر رو روشن کنه و برق رو به دور بین ها بده بدون وقفه.البته باتری رو هم شارژکنه وموقعی که برق شهری وصل میشه اینورتر خاموش بشه.

manuch.

کاربر vip
کاربر
2020-10-26
25
23
لرستان
سلام من یک مدارمیخوام که بشه با اینورتر و باتری ماشین یه یو پی اس بسازم البته نیاز به مداری دارم که تا وقتی برق شهری هست استفاده از باتری و اینورتر رو نداشته باشیم و به محض قطع شدن برق شهری مدار بصورت خودکار اینورتر رو روشن کنه و برق رو به دور بین ها بده بدون وقفه.البته باتری رو هم شارژکنه وموقعی که برق شهری وصل میشه [URL="http://www.irantk.ir/irantk783 با دورود.باید یک مدار با رله طراحی کنی واز تیغه باز و بسته زله استفاده کنی که وقتی بوبین یکی از تبگیغه ها رو جذب میکنه برق سهر که قطع میشه طیغه ای که جذب بوبین شده به جای خودش برگرده و برق یو پی اس رو صل کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amin.no

A.D.H

کاربر vip
کاربر
2010-06-19
25
30
درود
هرچند موضوع ماله سالها پیشه ولی به جهت اطلاع عزیزانی که ممکن بعدها ضمن سرچ موضوع به اینجا بر بخورن عرض میکن.آخه برادر من دوربین مدار بسته یوپی اس میخواد چکار ؟!دقیقا مصداق لقمه دور سر پیچوندنه.من تاحالاجز در برخی مدلهای ای پی با تغذیه poe هرچی دوربین و دی وی ار وان وی ار دیگه دیدم همه با 12ولت کار میکنه خوب باطری رو مستقیم میدی به شبکه بعد با یک شارژ دارای آمپر متناسب و دوتا دیود برق شهر رو میدی سره باطری تا وقتی برق هست چون ولتاژ شارژ بین 13.8تا14 هست و بیشتر از ولتاژ باطری کله مدار به شکل ذاتی از اون آمپر میکشه و باطری هم همزمان شارژ میشه و به محض قطع برق بدونه حتی یک میلیونوم ثانیه زمان سویچ تغذیه به باطری منتقل میشه و بلعکس!از هر یوپی اس آنلاینی دقیقتر و بی نقص تر هست و تازه تمام اون جریانی هم که باید صرف راه اندازی خود یوپی اس و اطلاف و ....این چیزا میشد هم به زمان بکاپ شما افزوده میشه !!این یعنی راندمان صد درصدکه محاله تو هیچ یو پی اسی بتونی بهش برسی! من تاحالا دها مورد انجام دادم سالاهاست دارن مثل ساعت کار میکنن.بحث نحوه نصب و اون دوتا دیود یا حتی مدار تغذیه و شارژ استاندارد با قابلیت کات اف هم به قدری سادست که فکر نمیکنم نیاز به شرح اون باشه لیکن چنانچه عزیزی مواجه با ابهام بود پیام خصوصی بفرستن تا سره فرصت اون رو هم در ادامه همین بحث خدمتشون شرح بدم
بدرود

آخرین ویرایش:

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
239
287
گیلان
درود
هرچند موضوع ماله سالها پیشه ولی به جهت اطلاع عزیزانی که ممکن بعدها ضمن سرچ موضوع به اینجا بر بخورن عرض میکن.آخه برادر من دوربین مدار بسته یوپی اس میخواد چکار ؟!دقیقا مصداق لقمه دور سر پیچوندنه.من تاحالاجز در برخی مدلهای ای پی با تغذیه poe هرچی دوربین و دی وی ار وان وی ار دیگه دیدم همه با 12ولت کار میکنه خوب باطری رو مستقیم میدی به شبکه بعد با یک شارژ دارای آمپر متناسب و دوتا دیود برق شهر رو میدی سره باطری تا وقتی برق هست چون ولتاژ شارژ بین 13.8تا14 هست و بیشتر از ولتاژ باطری کله مدار به شکل ذاتی از اون آمپر میکشه و باطری هم همزمان شارژ میشه و به محض قطع برق بدونه حتی یک میلیونوم ثانیه زمان سویچ تغذیه به باطری منتقل میشه و بلعکس!از هر یوپی اس آنلاینی دقیقتر و بی نقص تر هست و تازه تمام اون جریانی هم که باید صرف راه اندازی خود یوپی اس و اطلاف و ....این چیزا میشد هم به زمان بکاپ شما افزوده میشه !!این یعنی راندمان صد درصدکه محاله تو هیچ یو پی اسی بتونی بهش برسی! من تاحالا دها مورد انجام دادم سالاهاست دارن مثل ساعت کار میکنن.بحث نحوه نصب و اون دوتا دیود یا حتی مدار تغذیه و شارژ استاندارد با قابلیت کات اف هم به قدری سادست که فکر نمیکنم نیاز به شرح اون باشه لیکن چنانچه عزیزی مواجه با ابهام بود پیام خصوصی بفرستن تا سره فرصت اون رو هم در ادامه همین بحث خدمتشون شرح بدم
بدرود
سلام . اینطور بنظر بهتر میرسه کار خیلی سختی هم نیست و میتونه با هزینه مناسب کار های کوچیک رو راه بندازه اما بنظرم اگر یک نقشه اصولی تهیه کنیم و تست و آزمایش کامل رو انجام بدیم و در نهایت همینجا در دسترس بقیه همکاران هم بذاریم کار خوبی بشه.
اون دوستمون هم سراغ اینوتر رفتن اون هم مزایا و معایب خودش رو داره . میشه با ولتاژی که اینورتر تامین میکنه مودم یا مانیتور و سایر تجهیزات مرتبط رو راه انداخت.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ml2250
بالا