آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کم شدن نور صفحه ال سی دی لبتاب teravel mat 2490

behro

کاربر vip
کاربر
2010-01-16
205
269
سلام و خسته نباشید به همکاران گرامی من یه لبتاب مدل ایسر تراول مت 2490 دارم که صفحه ال سی دی اون نورش کم شده فقط داخل محیط خونه اونم زیر نور لامپ میشه باهاش کار کرد الان به یک مانیتور دیگه وصلش کردم که دارم باهاش کار میکنم .از نوع ال ای دی نیستش و یه لامپ فکر کنم زیرش داره که نور صفحش رو تامین میکنه میشه لامپش رو عوض کرد یا نورش رو زیاد کرد تنظیماتی چیزی داره .....اگر میشه کمکم کنید ممنون

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
سلام
مشکل از های ولتاژ هست.

فکر نکنم با این سرعت بشه گفت از های ولتاژ هست

اگر یک لامپ زیرش داره پس LCD هستش و اون لامپ قابل تعویض هست

فقط یک سوال نورش اینقدر کم هست که چیزی دیده نمیشه و باید با یک چراغی بهش بتابید که بشه خوند؟ اگر اینطوری هست ببینید اون چراغی که گفتید (فلورسنت) روشن میشه یا نه

البته دکمه های فانکشن هم حواستون نبوده باشه زده باشید صفحه را خاموش میکنه

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام

دوست گرامی در رابطه با مشکل شما باید شما اول ببینید درایور های دستگاه تماما نصب هستند (درایور گرافیک)
اگر نصب هست یک تست مانیتور از دستگاه بگیرید اگر دستگاه در تست مانیتور خوب و بدون مشکل تصویر دهد ایراد شما یا از ال سی دی هست یا از فلت یا مدار ال سی دی
اگر تصویر رو بدون نور داشتید اول از همه های ولتاژ دستگاه رو تعویض کنید اگر مشکل پا بر جا بود خود ال سی دی اگر باز مشکل داشته باشه میره روی برد.

موارد را تست کنید و اعلا م نتیجه کنید

شاد باشید

behro

کاربر vip
کاربر
2010-01-16
205
269
سلام لبتابم نور داره در زیر نور مهتابی محیط خونه راحت میشه باهاش کار کرد ولی زیر نور خورشید خیلی کار باهاش سخت میشه نورش کم شده.همه درایور ها هم نصب شده تست هم گرفتم تصویر هیچ مشکلی نداره فقط نورش از روزای اولش کمتر شده که بیرون زیر نور خورشید نمیشه صفحرو دید درضمن صفحه ال سی دی هستش.

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
سلام لبتابم نور داره در زیر نور مهتابی محیط خونه راحت میشه باهاش کار کرد ولی زیر نور خورشید خیلی کار باهاش سخت میشه نورش کم شده.همه درایور ها هم نصب شده تست هم گرفتم تصویر هیچ مشکلی نداره فقط نورش از روزای اولش کمتر شده که بیرون زیر نور خورشید نمیشه صفحرو دید درضمن صفحه ال سی دی هستش.

دوست عزیز، یه عکس واضح از فلت LCD رو برد بذار.
یه از اینورتر (های ولتاژ) بذار.
تا بتونیم برای ولتاژ گرفتن بهتر راهنماییتون کنیم.

behro

کاربر vip
کاربر
2010-01-16
205
269
سلام به دوستان محترم وخوبم مشکل نور لبتابم رفع شد مشکل از کلید fnبود که کار نمیکرد با نصب درایور کلید فانکشن و زیاد کردن نور مشکل بر طرف شد .ممنون از شما دوستان گرامی

بالا