آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: ///طراحی یک مدار الکترونیکی// دوستان گل انجمن////

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
با سلام خدمت دوستان گل انجمن

ده تا LED دارم که از شماره 1 تا 10 چیدمشون،حالا روشن شدنشون به این طریق باشه:یه ولوم دارم که وقتی رو حالت مینیمم هستش هر 10 عدد LED خاموش هستن و وقتی ولوم رو کم کم زیاد کنیم LED ها دونه به دونه به ترتیب از شماره 1 روشن بشن و روشن بمونن به طریقی که اگه ولوم تا ماکسیمم مقدارش چرخید همه 10 LED روشن و مجددا با کم کردن ولوم دونه به دونه خاموش بشن و خاموش بمونن و با رسیدن ولوم به حالت مینیمم همه 10 LED خاموش بشن....همین...

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

با سپاس بی کران

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
پاسخ : سفارش طراحی یک مدار الکترونیکی به دوستان گل انجمن(با تقبل دستمزد طراحی)

با سلام خدمت دوستان گل انجمن

ده تا LED دارم که از شماره 1 تا 10 چیدمشون،حالا روشن شدنشون به این طریق باشه:یه ولوم دارم که وقتی رو حالت مینیمم هستش هر 10 عدد LED خاموش هستن و وقتی ولوم رو کم کم زیاد کنیم LED ها دونه به دونه به ترتیب از شماره 1 روشن بشن و روشن بمونن به طریقی که اگه ولوم تا ماکسیمم مقدارش چرخید همه 10 LED روشن و مجددا با کم کردن ولوم دونه به دونه خاموش بشن و خاموش بمونن و با رسیدن ولوم به حالت مینیمم همه 10 LED خاموش بشن....همین...

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

با سپاس بی کران
با عرض سلام
عزیزم با استفاده از آی سی LM3915 براحتی میتوانید این مدار را بسازید

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179

با عرض سلام
عزیزم با استفاده از آی سی LM3915 براحتی میتوانید این مدار را بسازید

با سلام خدمت اساتید بزرگوار
(ضمن عرض پوزش به جهت عدم رعایت قوانین سایت و تشکر از آقای استاد رجبی بزرگوار به جهت یاد آوری و اصلاح تاپیک)

نقشه ای از IC ای که استاد FARAH676بزرگوار معرفی کردن تو اینترنت پیدا کردم که به جهت مشاوره اینجا قرار میدم اگه اساتید تائید فرمودن رو همین نقشه کار کنم

http://uupload.ir/files/em2u_11.jpg

سوال:این نقشه همان چیزی هستش که من میخوام؟//مقاومت RX به چه منظور در نقشه قرار داده شده است؟

با سپاس فراوان

majid411

کاربر
2015-02-08
116
169

با سلام خدمت اساتید بزرگوار
(ضمن عرض پوزش به جهت عدم رعایت قوانین سایت و تشکر از آقای استاد رجبی بزرگوار به جهت یاد آوری و اصلاح تاپیک)

نقشه ای از IC ای که استاد FARAH676بزرگوار معرفی کردن تو اینترنت پیدا کردم که به جهت مشاوره اینجا قرار میدم اگه اساتید تائید فرمودن رو همین نقشه کار کنم

http://uupload.ir/files/em2u_11.jpg

سوال:این نقشه همان چیزی هستش که من میخوام؟//مقاومت RX به چه منظور در نقشه قرار داده شده است؟

با سپاس فراوان
سلام rxهمان ولوم شماست(تریمر)

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179

سلام rxهمان ولوم شماست(تریمر)

با تشکر از شما دوست عزیز

ولوم رو باید به چه نحوی به مدار اضافه کنم؟آیا یه سرشو به مثبت تغذیه آی سی و سر دیگر به گراند و پایه وسط به مسیر مقاومت RX وصل بشه ؟

سپاس

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان

با تشکر از شما دوست عزیز

ولوم رو باید به چه نحوی به مدار اضافه کنم؟آیا یه سرشو به مثبت تغذیه آی سی و سر دیگر به گراند و پایه وسط به مسیر مقاومت RX وصل بشه ؟

سپاس
با عرض سلام
عزیزم یک سر ولوم را به مثبت ، سر وسط به پایه 5 آی سی و سر دیگر ولوم با یک مقاومت 1 کیلو به منفی اگر مقاومت 1 درصد خطا باشد بهتر است

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179

با عرض سلام
عزیزم یک سر ولوم را به مثبت ، سر وسط به پایه 5 آی سی و سر دیگر ولوم با یک مقاومت 1 کیلو به منفی اگر مقاومت 1 درصد خطا باشد بهتر است

با سلام

استاد عزیز پاینده باشین،با سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin
بالا