آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ايجاد گروه کاربري جديد ( کاربران فعال ) در انجمن

وحیدغلامی

کاربر
2014-08-07
1
1
سلام .خسته نباشید من برای یکی ازدوستان دراین سایت ثبت نام کردم به نام کاربری وحیدغلامی وهمان لحضه حق اشتراک این سایت روپرداخت کردم باشماره رهگیری ******درپایان من باموفقیت وارد حساب کاربری شدیم اما بعدازظهر دیگر این حساب رو شناسایی نمیکرد حتی درفرم ثبت نام جدیدمجبورشدیم دوباره ثبت نام کنیم ولی حق اشتراک ازبین رفت حالا چه باید کرد لطفا مرا راهنمایی کنیددرضمن با کارت بانک صادرات پرداخت شده بود

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز این سومین جایی هست که مشکلتون رو مطرح کردید اگر در آینده چنین کارهایی رو تکرار کنید قطعا از سایت اخراج خواهید شد. درضمن شماره رهگیری که شما قرار می دهید بیشتر شبیه شماره تلفن هست تا شماره رهگیری!

rahim 7

کاربر
2015-01-05
21
20
آ.غربی . بوکان
سلام حرف شما درسته منم موافقم اقا مصطفی منم یک تعمیر کارم که تازه عضو شدم وخیلی خوشحالم که از اساتیدی مثل شما چیزهای زیادی یاد میگیرم ولی شاید لطمه هم ببینیم ولی ایشالا مدیران فکری بری این مسله میکنند که ایشالا همکاران در هر هرکجا بتوانند با اسودگی تجربیات خود را در اختیار همکار دیگری قرار بدهند

rahim 7

کاربر
2015-01-05
21
20
آ.غربی . بوکان
سلام
حالا که این گروه ایجاد شده ای کاش گسترش پیدا می کرد و کاربران عضو این گروه که مثلا فعالترین و شناخته شده ترین بچه های سایت هستند به اطلاعاتی دسترسی داشتند که سایرین در درجه دوم به آن دست پیدا کنند
می بینید که عده زیادی ناجوانمردانه فقط مصرف کننده محض هستند و از آن بدتر ادعای مالکیت بسیاری از اطلاعات را دارند
من که در شهرم با مشکل مواجه شدم و حقیقتا هر فایل و یا اطلاعات به روزی را که در سایت قرار می دهم چوبی می شود و بر سر خودم می خورد
باور بفرمائید افتخار می کنم که کمکی به همکارانم کنم ولی متاسفانه برخی ها لیاقت این مساله را ندارند بماند که کاربران گلی هم در سایت هستند که مخاطب من در اینجا نیستند
به هر حال شاید علت اصلی کم ارسال شدن من در این روزها همین باشد و علی رقم میل باطنی مجبورم که من هم مصرف کننده باشم
امیدوارم مدیران با تدبیر این سایت وزین فکری به حال این مشکل هم بکنند
از بچه های گل سایت هم خواهش می کنم این رکود و سستی را از سایت بگیرند و خیلی فعالتر در عرصه ظاهر شوند و در این میان دست من حقیر را هم بگیرند
از طرف یک خیر خواه سایت
سلام حرف شما درسته منم موافقم اقا مصطفی منم یک تعمیر کارم که تازه عضو شدم وخیلی خوشحالم که از اساتیدی مثل شما چیزهای زیادی یاد میگیرم ولی شاید لطمه هم ببینیم ولی ایشالا مدیران فکری بری این مسله میکنند که ایشالا همکاران در هر هرکجا بتوانند با اسودگی تجربیات خود را در اختیار همکار دیگری قرار بدهند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

Bavaria 88

کاربر
2019-05-04
83
94
23
شیراز
سلام عضو جدید انجمن هستم
تعمیرکار تازه کار لوازم خانگی هستم مثل جاروبرقی و ماکروفر
این بخش تعمیر لوازم خانگی چرا اینقدر سوت و کوره ؟ مدیر نداره؟

هویدا

کاربر vip
کاربر
2014-03-07
221
259
درود و تبریک ابتدا به این دو دوست وهمکار برای تلاش وزحمات انها وهمچنین به مدیران برای بالا بردن میزان مشارکت و همکاری همه دوستان در انجمن .از قدیم گفتن بی مایه فتیره .سپاس از همه

بالا