آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزش پارت پارت و چند قسمت کردن فایل با Winrar

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
آموزش پارت پارت کردن فایل با Winrar

رو فایل کلیک راست کنید و گزینه add to archive... رو انتخاب کنید

به قسمت general برید

حالا تو قسمت split to volumes باید حجم هر پارت رو تایپ کنید ( مثلا اگه یه فایل 100 مگابایتی رو میخواین به 4 قسمت تبدیل کنید باید بنویسید 25 mb یا 25000 kb)

و بعد هم OK کنید

تموم !

البته از توی بعضی از تنظیمات میتونید یه خورده تغییرات دیگه هم بدین.

آریان رحیمی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-11-14
656
9,924
سلام خدمت اساتید محترم
دوستان یک فایل فشرده را در 6 پارت دریافت کرده ام گه فایل فلش LEDهستش حال آنها را از حالت فشرده خرج کردهام و هر 6 پارت موجود میباشد
چگونه میتوانم فایل ها را با هم یکی کنم و به پرو گرامر انتقال دهم باتشکر از راهنمایی دوستان این هم آدرس تایپکی که فایل را از آن گرفته ام فايل هاي ايپرام ، فلش ، آپگريد ال سي دي هاي سامسونگ |
پست 116 به بعد

kh.a

کاربر
2010-09-18
355
1,316
دوست عزیز این فایل های حجیم برای اپدیت از طریق فلاش کاربرد دارند که می توانید جدیدترین برنامه ر از سایت سامسونگ دانلود کنید .

برای چسباندن فایل ه به هم اگر winrar داشته باشید و اکسترکت کنید فایل اصلی بصورت کامل در یک پوشه ایجاد می شود و نیاز به کار خاصی نیست اما اگر اکسترکت نمی شود حتما یکی از پارت ها ایراد دارد .

چون من فایل های موزد نظز شما رو دانلود نکردم ولی حدس می زنم ممکن هست فایل بعد از اکسترکت شدن هم با نرم افزار به چند تکه تقسیم شده باشد که می توانید از برنامه زیر استفاده کنید .

http://www.jaist.ac.jp/~hoangle/filesj/FFSJ.exe

FFSJ: The Fastest File Splitter and Joiner

آخرین ویرایش:

آریان رحیمی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-11-14
656
9,924
سلام خدمت اساتید محترم
جناب kh.aعزیزسپاسگذارم از لطف شما بنده تا حالا با این مورد برخورد نکرده بودم دیشب بعد از زدن این پست کمی با فایل ها ور رفتم و از انترنت کمک گرفتم و مشکل حل شد
باز هم ممنون بابت راهنمایی و ارسال فایل ها بی شک همه ما روزی از آن استفاده خواهیم کرد ///// مرسی

بالا