آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل عجیب کارت گرافیک 2G GT730--دوستان این مشکل خیلی عجیبه

فرزند کعبه

کاربر
2014-08-03
4
1
وقتی با نرم افزار AIDA64 Business Edition 5.30.3500 Stable صفحه سیاه میشه و اگر تست هم نکنم ممکنه یه روز کار کنه بعد سیاه میشه ممکنه هم یه دیقه کار کنه صفحه سیاه بشه یا سیستم ریست شه
با همین نرم افزار وقتی روی این گرافیک تست میزنم و به گرافیک فشار میاد یک دقیقه ای سیستم ریست و صفحه سیاه میشه ولی روی گرافیک آنبرد 30 ساعتم تست میزنم مشکلی پیش نمیاد و هر کارت گرافیکی هم روی سیستم میزارم باز هم بعد از تست مشکلی پیش نمیاد و صفحه سیاه نمیشه
---------
این گرافیک رو روی سیستم دیگه هم میزارم و با نرم افزار بهش فشار میارم باز هم صفحه سیاه نمیشه

یعنی همه جوره امتحان شده

از مادربرد نیست چون هر گرافیک دیگه ای میزارم صفحه نمیپره و روی گرافیک آنبرد خودش هم مشکلی پیش نمیاد

در ضمن تا درایور کارت گرافیک رو نصب نکردم مشکلی نیست و صفحه سیاه نمیشه
درایورهاشم هم به روز کردم جواب نداد ، یعنی همه نوع درایور رو از قدیم تا الان همه نسخه های جی فورس رو روش تست کردم و باز هم جواب نداد
حتی گارانتی هم رفت و برگشت باز هم این مشکل وجود داره

قبلا هم ارور display میداد و بعد ممکن صفحه سیاه بشه اما الان مستقیما صفحه سیاه میشه

به نظرتون ایراد از چیه؟

فرزند کعبه

کاربر
2014-08-03
4
1
آخه کارت گرافیکو روی سیستم دیگه تست می کنم موردی پیش نمیاد
بعد گارانتی هم فرستادیم ولی بازم درست نشده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SEDRIC

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
نگاه کنید امکان های مختلفی برای سوال شما وجود داره

1- آیا کارت گرافیکی که دیگه ای روی سیستمتون تست کردید قدرت برابری با کارت گرافیک خودتون داره؟ اگر جواب خیره امکان خرابی پاورتون هم هست که نمی تونه جریان خوبی به کارت گرافیک بده

2- وقتی روی سیستم دیگه هم میزارید ازش تست میگیرید ؟ اگر آره و مشکلی نداره باید عیب را روی سیستم خودتون بگردید

با توجه به توصیف های که کردید احتمالهایی که من میدهم به ترتیب عیب از پاورتون باشه بعد از مادربرد
از نظر حرارتی هم تست کنید ببینید چطوره

فرزند کعبه

کاربر
2014-08-03
4
1
ممنون از همتون
از دیشب من تست هایی انجام دادم
پاور روی سیستمم تست کردم که مشکل برطرف نشد
حتی رم هم تست کردم نشد
از مادربرد هم نیست چون گرافیک ضعیف تر و هم قدرت گرافیک خودم روش تست کردم و مشکلی نبود
بایوس مادربرد رو آپدیت کردم باز هم مشکل رفع نشد

-----------

یعنی واقعا موندم این چیه؟

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام

دوست عزیز بنده بایوس کارت گرافیک رو گفتم آپدیت کنید
درخواست فایل بایوس بدید تا برایتان دوستان فایل آپلود کنند