آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تعویض هارد hdd به ssd لپتاپ سونی مدل svf14219sgb

reza_ice

کاربر
2014-02-28
8
0
سلام من لپتاپ سونی مدل svf14219sgbدارم همیشه هنگه مشکلش هم از هارده میخواستم بدونم میشه هاردشو با اس اس دی عوض کنم اخه زنگ زدم گارانتی گفت این کار غیر ممکنه

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
پاسخ : تعویض هارد

کاربر گرامی
حتما امکانش نیست که این جواب رو دادن بهتون .با هارد دیگه ای تست کردید ؟مطمئنید ایراد از هاردتون هست ؟هنگ کردن دلایل مختلفی می تونه داشته باشه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد

حالا این دوستمون جواب تون را دادن ولی اگر خیلی دلتون میخواد که هارد ssd داشته باشید میتونید از تبدیل caddy استفاده کنید که بجای درایو نوریتون می شینه

reza_ice

کاربر
2014-02-28
8
0

همه چیو تست کردم اما نشد ایراد نرم افزاری نیست سخت افزارش هم سالمه اما هارد مشکل داره نمیدونم چشه از وقتی خریدمش اینطور بوده مثلا تو تاسک منیجر هارد همیشه رو 100،این تبدیل ایا خ،دم میتونم نصبش کنم یا بفرستم گارانتی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران

دوست عزیز به دلیل عنوان ناقصتون من الان باید به شما اخطار بدم! باید نام برند و مدل دقیق لپ تاپ را در عنوان ذکر می کردید. حتی به ssd همک باید در عنوان اشاره می کردید.
لطفا آموزش نحوه انتخاب عنوان صحیح برای تاپیک رو از لینک زیر مطالعه کنید.

http://www.irantk.ir/irantk54912

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza_ice

reza_ice

کاربر
2014-02-28
8
0
پاسخ : تعویض هارد hddبه ssd لپتاپ سونی مدل svf14219sgb

چشم معذرت میخوام مرسی که گوش زد کردین

reza_ice

کاربر
2014-02-28
8
0

تبدیل اگه بزارم به عنوان هارد دوم میشناستش تغیری تو سرعت ایجاد نمیکنه

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
اگر منظورتون SSD هست این یک تکنولوژی که با CAddy معروف شده و معمولا SSD را بعنوان هارد اول قرار میدن و ویندوز نصب می کنند

دوست عزیز اگر هارد همیشه روی صد در صد یعنی داره یک چیزی را تست یا کپی و پیست می کنه یک عکس از قسمت open recurce monitor در تکس منیجیر قسمت هاردش بزارید تا بگم

بالا