آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل بک آپ گرفتن از لب تاب لنوو مدل 5080 با ویندوز8.1

amirh88

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-11-23
659
1,846
با سلام

جدیدا یک لب تاپ لنوو مدلG5080 گرفتم بعد از نصب نرم افزار ها که حدود 50 گیگ حجم درایو C را اشغال کرد لب تاب بدون اشکال آماده استفاده میباشد

با آموزشایی که در سایتهای اینترنتی پیدا کردم اقدام به بک آپ گرفتن از ویندوز یا همان درایو C گرفتم که در صورت خراب شدن ویندوز دیگر نیازی به نصب مجدد برنامه ها
نباشد وبتوانم با ریکاوری ویندوز را به حالت اول برگردانم

قبلا اینکار را در ویندوز XP بسیار راحت با برنامه نوترون گاست انجام داده بودم ولی در این لب تاب چون ویندوز 8.1 بودم تصمیم گرفتم طبق آموزشها از طریق خود ویندوز
این کار را انجام دهم. تمام مراحل طبق آموزش انجام شد فقط در آخرین مرحله پس از بار گیری فایلها بک اپ صورت نمیگیرد ومطالبی نوشته میشود که معنی انها را نمیدانم

دوستان توضیح دهند علت بروز مشکل چیست یا بهترین کار برای بک آپ گرفتن از این ویندوز 8.1 چیست

با تشکر

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
با سلام

جدیدا یک لب تاپ لنوو مدلG5080 گرفتم بعد از نصب نرم افزار ها که حدود 50 گیگ حجم درایو C را اشغال کرد لب تاب بدون اشکال آماده استفاده میباشد

با آموزشایی که در سایتهای اینترنتی پیدا کردم اقدام به بک آپ گرفتن از ویندوز یا همان درایو C گرفتم که در صورت خراب شدن ویندوز دیگر نیازی به نصب مجدد برنامه ها
نباشد وبتوانم با ریکاوری ویندوز را به حالت اول برگردانم

قبلا اینکار را در ویندوز XP بسیار راحت با برنامه نوترون گاست انجام داده بودم ولی در این لب تاب چون ویندوز 8.1 بودم تصمیم گرفتم طبق آموزشها از طریق خود ویندوز
این کار را انجام دهم. تمام مراحل طبق آموزش انجام شد فقط در آخرین مرحله پس از بار گیری فایلها بک اپ صورت نمیگیرد ومطالبی نوشته میشود که معنی انها را نمیدانم

دوستان توضیح دهند علت بروز مشکل چیست یا بهترین کار برای بک آپ گرفتن از این ویندوز 8.1 چیست

با تشکر

از روش custom refresh استفاده کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amirh88

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
بهترین برنامه برای بکاپ گیری acronis true image هست . بصورت بوتیبل بکاپ میگیره و به همان صورت هم ریستور میکنه

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
از روش custom refresh استفاده کنید

شرمنده ظهر عجله داشتم و نشد بیشتر توضیح بدم.طبق راهنمایی استاد acronis نرم افزار عالی هست ولی روش custom refresh image هم روش جالبی هست.میتونید لینک زیر رو مطالعه کنید.یا حق
http://network.itpro.ir/tips/31642/...-از-custom-refresh-image-در-سیستم-عامل-ویندوز

amirh88

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-11-23
659
1,846
از یکایک دوستان تشکر میکنم

آنچه برایم جالب است این که با مراجعه به تمام سایتهای معتبر فقط یک را برای بک اپ از ویندوز 8.1 پیشنهاد میکردند وآنهم بک آپ گرفتن از طریق خود ویندوز بودو با این ترتیب

1- رفتن به کنترل پنل
2-کلیک روی گزینه sistem and security
3- ازقسمت fie histori روی گزینه save back up
4- کلیک روی گزینه sistem image backup
5- انتخاب درایوی که میخواهد ویندوز در ان ذخیره شود
6-انتخاب درایوی که در آن ویندوز نصب شده
7- کلیک روی گزینه start back up

تمام کارها را به ترتیب با موفقیت انجام داده و عملیات با موفقیت به پایان میرسد ولی نوشته ای روی صفحه ظاهر میشود و بک آپ صورت نمیگیرد

منتظر راهنمایی دوستان هستم

amirh88

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-11-23
659
1,846
دوستان راهنمایی بفرمایند

بالا