آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل از وسط نوشتن آفیس 2010

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام من مشکلی در ورد برام پیش آمده که وقتی می خوام بنویسم از وسط صفحه شروع به نوشتن می کنه البته در فیلهای سیو شده همچیز دسته سند تازه که باز می کنم این مشکل بوجود اومده

akbar_rassam

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-07-07
371
10,571
Iran - Urmu
سلام من مشکلی در ورد برام پیش آمده که وقتی می خوام بنویسم از وسط صفحه شروع به نوشتن می کنه البته در فیلهای سیو شده همچیز دسته سند تازه که باز می کنم این مشکل بوجود اومده

[h=3]چپ چین (Left) :[/h] موجب میشود تا متن شما در سمت چپ قرار گیرد انتخاب این گزینه بیشتر در متن لاتین کاربرد دارد. پاراگرافی که با این گزینه تایپ میشود، از سمت چپ سطرها تراز بوده ولی سمت راست آنها تراز نمی باشد. برای اینکه سطرهای پاراگراف تراز چپ شود متن مورد نظر خود را بلوک کرده از نوار ابزار Formatting کلیــد Align Left و یا از کلید ترکیبی Ctrl+L استفاده کنید.
[h=3]راست چپن (Right) :[/h] موجب میشود تا متن شما در سمت راست قرار گیرد انتخاب این گزینه بیشتر در متن فارسی کاربرد دارد. پاراگرافی که با این گزینه تایپ میشود ، از سمت راست سطرها تراز بوده ولی سمت چپ آنها تراز نمی باشد. برای اینکه سطرهای پاراگراف تراز راســت شود متن مورد نظر خود را بلوک کرده از نوار ابزار Formatting کلید Align Right و یا از کلید ترکیبی Ctrl+R استفاده نمایید.
[h=3]وسط چین (Center) :[/h] انتخاب این گزینه مــوجب میشود تا متن شما در وسط صفحه ( بین دو حاشیه ) قرار گیرد. البته این به شرطی صادق است که سطری را که تایپ می کنید تمام سطر را اشغال نکند. برای این منظور شما میتوانید متن مورد نظر خود را بلوک کرده از نوار ابزار Formatting کلید Center و یا از کلید ترکیبی Ctrl+E استفاده نمایید.

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام شرمنده اما منظور من این بود تا صفحه جدیدی باز می کنم از وسط صفحه اگر خط کش را فعال کنیم از شماره 12 ستونی می نویسد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
حاشیه صفحه را درست تنظیم کردید؟ وقتی حاشیه رو تنظیم می کنید میتونید از همونجا ذخیره کنید که همیشه در اسناد جدید به همین شکل باشد. ممکنه شما حاشیه بالای کاغذ رو خیلی زیاد کردید. لطفا بررسی کنید و خبر بدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samaram
بالا