آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سیاه شدن صفحه لپ تاپ

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666
سلام خدمت دوستان یه مشکلی پیش اومده لپ تاپم دیر شات دان میشد اومدم تو تسک منیجر تمام گزینه ها رو تو سرویس اگه اشتباه نکنم غیر فعال کردم بعد که ریستار کردم الان یه صفحه سیاه اومده و نمیتونم پسورد وارد کنم و صفحه سیاهه و فقط نشانگر موس پیداست دوستان راهنمایی کنن . با تشکر

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666
از اون طریق هم میرم همون اولش سیاه هه یعنی دسترسی به هیچی نداری حتی با سی دی ویندوز هم ریپر کردم فایده ای نداشت .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,612
forum.paezaan.com
سلام
همون قسمت که فقط نشانگر موس هست دو بار
ctrl+alt+delet
رو بزنید
کادر
task manager
باز شد از منوی
file
new task
تو کادر بنویسید
explorer
یا
explorer.xex
اگه بالا اومد همه چیزو به حالت قبل برگردونید

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,666
سلام
همون قسمت که فقط نشانگر موس هست دو بار
ctrl+alt+delet
رو بزنید
کادر
task manager
باز شد از منوی
file
new task
تو کادر بنویسید
explorer
یا
explorer.xex
اگه بالا اومد همه چیزو به حالت قبل برگردونید

اینو قبلا زدم ولی نمیاد این فکر کنم زمانی که تو دستاپ بریم جواب بده من تو اون قسمت که پسورد وارد میکنی گیر کرده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با ویندوز لایو سیستم رو بوت کنید و ببینید تغییری بوجود میاد یا خیر.اگه با ویندوز لایو بالا اومد ،فایل هاتون رو منتقل کرده و ویندوز رو عوض کنید .باتری بکاپ رو چک کنید . ایراد محتمل نرم افزاری می تونه باشه .اگه با نصب ویندوز حل نشد ،اعلام بفرمائید .
موفق باشید .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
در حالت safe mod خودش سرویس های منورد نیاز را فعال می کنه. اگر در آن حالت هم سیستم بالا نمیاد مجبورید دوباره ویندوز رو نصب کنید. درضمن سوال شما نرم افزاری هست چرا در بخش تعمیرات سخت افزاری تاپیک زدید؟ و البته اگر گمان می کنید که مشکل سخت افزاری هم محتمل هست باید برند و مدل دقیق لپ تاپ خودتون رو هم ذکر می کردید.

بالا