آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تنظیم اندازه حاشیه کادر در صفحات ورد

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
اگه عنوان نادرست هست به بزرگوار خودتون ببخشید بنده نمیدونستم عنوان رو چه بنویسم. بنده به تازگی متوجه یه مشکل در ورد2013 شدم تصاویر رو واستون ضمیمه میکنم تا بهتر متوجه مشکل بنده شوید.اگه کادر دور صفحات از نوع Art باشد همان طور که در تصویر مشخص هست پایین صفحه کادر ندارد و اگر هم کادر از نوع ساده باشه فاصله پایین و بالا با هم یک اندازه نیست.درضمن اندازه برگ A4 انتخاب میکنم.

h7mq_img.bmp

751u_img_001.bmp

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام دوست عزیز برو توی همون تنظیمات کادر در صفحه پیج بوردر گوشه راست پایین برو تو آپشن measure from vرو روی edge of page قرار بده مشکلتان حل میشود .
اگر باز درست نشد توی همون قسمت margin همه رو روی 24 pt قرار بده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام دوست عزیز برو توی همون تنظیمات کادر در صفحه پیج بوردر گوشه راست پایین برو تو آپشن measure from vرو روی edge of page قرار بده مشکلتان حل میشود .
اگر باز درست نشد توی همون قسمت margin همه رو روی 24 pt قرار بده

تنظیمات طبق گفته شما درست بود ولی متاسفانه هنوز مشکل برطرف نشده

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
شما غیر از داخل پرینتر باید از داخل تنظیمات پرینتر هم سایز کاغذ را A4 انتخاب کنید. ولی هر چی هست بر می گرده به تنظیمات و مطمئنا درست میشه اما باید خودم ببینم و تنظیماتتون رو چک کنم. شما تنظیمات page border رو دقت کنید درست انجام داده باشید.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
شما غیر از داخل پرینتر باید از داخل تنظیمات پرینتر هم سایز کاغذ را A4 انتخاب کنید. ولی هر چی هست بر می گرده به تنظیمات و مطمئنا درست میشه اما باید خودم ببینم و تنظیماتتون رو چک کنم. شما تنظیمات page border رو دقت کنید درست انجام داده باشید.

داخل تنظیمات پرینتر هم سایز کاغذ A4 انخاب میکنم ولی درست نمیشه

• Like

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
  • Like
بالا