آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل صفحه مرگ در لپ تاپ hp probook 4545

sistana

کاربر
2010-11-24
197
157
با سلام و خسته نباشید
لپ تاپ فوق زمانی که میخواد ویندوز لود بشه میره تو صفحه ابی اما با توجه به تجربه اندک رم و هارد رو عوض کردم اما متاسفانه با هم همین مشکل رو دارم
ممنون میشم اساتید کمک کنن

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
444
6,822
فارس
پاسخ : مشکل صفحه مرک در لپ تاپ hp probook 4545

سلام با هایرن بوت بیا بالا برنامه bluescreen اجرا کن فایل دامپ رو از پوشه windows و بعد پوشه minidump باز کن ببین مشکلش چیه

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران

هارد رو که تعویض کردید . اقدام به نصب ویندوز کردید ؟ قبل از نصب درایور ها bsod داشتید ؟

sistana

کاربر
2010-11-24
197
157

هارد رو که عوض کنم تا مرحله پارتیشن بندی و نصب هم تا 50 درصد رفت اما دوباره این صفحه امد البته اصلاح کنم صفحه مرگ نیست بلکه شبیه به همون صفحه ابی میاد و این ارور هم توش نوشته Error: 0x00000124 - System encountered an uncorrectable hardware error

sistana

کاربر
2010-11-24
197
157

سلام . منظور حضرتعالی رو از هایرن بوت متوجه نمیشم اخه علم ما در حد دیپلم به پایینه میشه یه مقداراسونتر بگین
ممنون از لطف شما

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران

در بایوس sata mode در چه وضعیتی هست . اگر روی ahci هست بگذارید روی ide -ata

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
444
6,822
فارس

سلام . منظور حضرتعالی رو از هایرن بوت متوجه نمیشم اخه علم ما در حد دیپلم به پایینه میشه یه مقداراسونتر بگین
ممنون از لطف شما

منظورم از هايرن اين برنامه هست ( نسخه CD رو دانلود كنيد)

حتما بايوس رو ديفالت كنيد
از سالم بودن فن CPU و اتصالان فن و پايين بودن دماي CPU هم مطمعن بشيد

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر

دوست خوبم
با یک نسخه دیگه ویندوز تست کنید .از سالم بودن شارژر و باتری و DVD Rom اطمینان حاصل کنید .البته با توجه به پست اول احتمال دیسکانکتی بودن چیپ گرافیک یا پل شمالی وجود داره .خمیر سیلیکون زیر هیت سینک ها رو بررسی کنید و اگه خشک بود تعویض نمائید .طبق راهنمائی دوستان از سالم بودن و چرخش صحیح فن هم مطمئن شوید .
موفق باشید .

ببخشید با عرض سلام ودرود مجبور شدم تو این قسمت تقاضا بکنم چون اکثر پست هام نمیره ......من کاربری xwhoogle داشتم که چند روزه رمز ورود ش را عوض کردم دیروز تا حالا نتونستم با رمزم وارد بشمن ایمیل و مراحال بازیابی را طی کردم هیچ خبری از ایمیل بازیابی نیست ایمیل من xwhoogleee................gmail.com است دوستان توجه کنند مجبور شدم کاربری جدید بسازم تا پست بدم که متاسفانه چون این کاربری اکانت نداره بیشتر در های تایپیک بسته است ... مدیران توجه کنند وقتی پست خصوصی و غیره را تعطیل میکنید چه جوری مشکلات ماراهم بسنجند لطفا ایمیل بازیابی حساب منرا به ایمیلم بفرستید یا لااقل به تلفن همراهم بفرستید که تلگرام هم داره باتشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan

دوست عزیز مراحل دوستان را انجام بدین
و نظری که بنده دارم اینکه:
ابتدا باید سیف مود امتحان کن ببین بالا میاد یا ***؟اگه اومد درایور گرافیک را remove کن بعد یه ریستارت و بعد به حالت windows normaly امتحان کن ببین بالا میاد یا نه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova
بالا