آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: بهترین مارک مودم وایرلس و دی وی دی رایتر برای خرید

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام دوستان.شاید سوال بجا نباشه و همچنین اگه تبلیغات محسوب نمیشه لطفا جواب بدین.میخوام دی وی دی رایتر و یک مودم وایرلس بخرم.به نظر دوستان عزیز کدوم مارک بهتره؟هر کدوم در حد 60 تا 70 هزار بیشتر هزینه نداشته باشه.ممنون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
من هم در حد مودم های خانگی TP-Link رو استفاده کردم و به دوستان دیگر هم همیشه معرفی کردم چون از نظر برد و تعداد افرادی که همزمان میتونن وصل بشن خیلی خوب عمل کرده. ولی متأسفانه یکسالی هست که یکسری مشکلاتی هم داره. مثلا یوزرها همدیگر رو گاهی نمی تونن پینگ کنن و با هم شبکه نمیشن!! یا اینکه نمیتونید به صفحه ادمین مودم وصل بشید تا اینکه مودم رو ری استارت کنید و بعد از مدتی باز همونجوری میشه.

هر برندی که طرفدار پیدا کرد یکدفعه اینجوری میشه! من حتی با آپدیت فریم ور این مودم ها زیاد موفقیتی پیدا نکردم برای رفع اشکالاتی که گفتم.

atinegar

کاربر
2013-08-28
47
121
مثلا یوزرها همدیگر رو گاهی نمی تونن پینگ کنن و با هم شبکه نمیشن!! یا اینکه نمیتونید به صفحه ادمین مودم وصل بشید تا اینکه مودم رو ری استارت کنید
سلام استاد بزرگوار تمام این مشکلات در فریمویر ورژن 2016 این مودمها حل شد من با توجه به کارم که در زمینه سرویس دهی adsl است زیاد با این مودمها سرو کار دارم و تمام این مشکلات را نیز دیده بودم اما در کمال تعجب در ورژن جدید آپدیت مودمهای 8151 و 8901 این شرکت که مربوط به سال 2016 است دیگر با این مشکلات مواجه نیستم

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,417
5,463
سلام استاد بزرگوار تمام این مشکلات در فریمویر ورژن 2016 این مودمها حل شد من با توجه به کارم که در زمینه سرویس دهی adsl است زیاد با این مودمها سرو کار دارم و تمام این مشکلات را نیز دیده بودم اما در کمال تعجب در ورژن جدید آپدیت مودمهای 8151 و 8901 این شرکت که مربوط به سال 2016 است دیگر با این مشکلات مواجه نیستم
با سلام
ممنون میشم در مورد آپدیت این مدل ها به خصوص 8901G توضیح فرمایید.

بالا