آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تبدیل موس بی سیم به موس سیم دار

POOYANTAEMIR

کاربر vip
کاربر
2019-03-29
33
30
سلام میشه در رابطه با تهیه یک دانگل دیگه توضیح بدید؟

به شرکتهای خدمات پس از فروش همون برند مراجعه کنید معمولا در ازای هزینه معقولی دانگل رو با موس یا کیبوردی که دانگلش گم شده ست میکنن و در اختیارتون قرار میدن

Dansham

کاربر
2022-12-20
2
0
سلام البته همه افراد آواژنگ این طور نیستند الحمدلله.

Dansham

کاربر
2022-12-20
2
0
اگر موس شما گارانتی نوترونیک و یا تخت جمشید است ، زنگ بزنید تا برایتان دانگل را هماهنگی کنند .
البته هزینه هم دارد .
بنده در مورد موس و کیبرد دانگل گم شده به آواژنگ زنگ زدم ، با بی ادبی جوابم را داد .
حتی هزینه اش را تقبل کردم .
از آن موقع بنده هم برای خرید لوازم مشتریانم ، به سمت نوترونیک و تخت جمشید ارجاع می دهم .
آواژنگ تقربا 4 سال است که اخلاق سازمانش عوض شده و تندخو شده است .

سلام البته همه افراد آواژنگ این طور نیستند الحمدلله

mahdi29111338

کاربر
2023-08-24
1
0
قزوین
من به خاطر گرانی باطری میخوام موس بی سیم رو تبدیل به با سیم کنم .... تو این دو سالی که موس بی سیم دارم به اندازه ده تا موس با سیم پول باطری دادم ... با توجه به گرانی باطری وبی کیفیت بودن باطری های موجود در بازار (زود خالی میشه) موس بیسیم اصلا بدرد نمیخوره

saeedesgh

کاربر vip
کاربر
2022-09-19
129
169
42
تهران
سلام
از نظر تئوری شدنیه و غیر ممکن نیست
اما لازمه این کار اینه که آی سی های موجود روی این موس بررسی بشه
تغذیه برد رو راحت میشه با 5v+ و GND از usb و با تبدیلش به 3 ولت تامین کرد
میمونه + و - Data
که اگه این قابلیت در آی سی های موجود روی برد باشه
شدنیه
در غیر اینصورت نمیشه کاری کرد
برای شروع باید دیتا شیت آی سی اوپتیک موس رو بدست بیارید

saeedesgh

کاربر vip
کاربر
2022-09-19
129
169
42
تهران
من به خاطر گرانی باطری میخوام موس بی سیم رو تبدیل به با سیم کنم .... تو این دو سالی که موس بی سیم دارم به اندازه ده تا موس با سیم پول باطری دادم ... با توجه به گرانی باطری وبی کیفیت بودن باطری های موجود در بازار (زود خالی میشه) موس بیسیم اصلا بدرد نمیخوره
دوست عزیز اگه وقت و حوصله داری کافیه یه باتری لیتیوم و یه ماژول شارژ بخری و موست رو شارژی کنی اینجوری تا چند سال راحت میشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

rezalx

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-10
1,124
1,800
دانگل رپو رو فک کنم تو دیجی کالا دیدم من ...

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
درود خدمت دوستان

من چندین سال قبل کیبورد و موس بیسیم خودم را سیم دار کردم الان پس از حدود 6 سال همچنان با همان کیبورد دارم تایپ میکنم
اگر دانکن usb یا همون دانکن مربوط به موس یا کیبورد موجود باشه دیگه مشکلی وجود نداره

احتمالا دوستان در این تاپیک دانکن موس و کیبرد را گم کزده بودن و یا خراب شده بوده که به مشکل برخورده بودن

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
727
1,417
استان گلستان
دوست عزیز اگه وقت و حوصله داری کافیه یه باتری لیتیوم و یه ماژول شارژ بخری و موست رو شارژی کنی اینجوری تا چند سال راحت میشی
درود،
اگر موس شما دو عدد باتری میخوره، یعنی ۳ الی ۲.۳ ولت لازم داره و ساده ترین کار این هست که از یک رگولاتور AMS1117-3.3 یا LF33 استفاده کنید تا با کابل USB بتونید تغذیه موس رو تامین کنید.

reza7000

کاربر
2024-01-16
1
0
کرج
من یه کیبرد موس بی سیم به مدل

XP-W4200 ا XP-W4200 Wireless Keyboard And Mouse​

دارم که دانگل آن گم شده دانگل این مدل پیدا میشه یا باید بندازم دور

بالا