آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن شدن کیس بعد از وصل کابل برق

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام و خسته نباشید
اساتید عزیز این سایت
می خواستم بدونم چه مشکلی پیش اومده تا کابل برق را به پشت کیس می زنیم خودش روشن می شود و با ریستارت کردن هم خاموش می شود اگر سیستم از داخل هم ریستارت شود باز هم خاموش می شود

باز هم پیشاپیش مممنون

تخت جمشید

کاربر
2010-08-19
1
2
درود
احتمالا کلید پاور مشکل داره (مثل اتصال بودن پایه های کلید ) یا ازبین رفتن عایق سیم های کلید پاور که باعث میشه دائما پین های پاور به هم متصل باشن مثل این که یکسره دکمه پاور کیس رو نگه داری

آخرین ویرایش:

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
درود دوست عزیز
ابتدا با پاور دیگه ای تست کن مشکل بر طرف میشه یا نه؟ اگه بر طرف شد به احتمال از خازن های قدرتی پاور که دو تا 150 دارد میباشد ،که بادکردگی یا ترکیدیگی دارند اگر هم نشد بگو تا بریم مرحال بعدی(ضمنا کلیه قطعات تعویض شود)./.

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
ممنون همه راهکارهای را می روم و جواب را می گوییم

royaali

کاربر
2015-07-25
115
341
دوست عزیز این مشکل از تنظیمات بایوس می باشد که بعضی بایوس ها دارند که با گذاشتن این گزینه روی off مشکل برطرف می شود چند دقیقه دیگر من عکس آن را در همین جا قرار می دهم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samaram

royaali

کاربر
2015-07-25
115
341
دوست عزیز این هم عکس بایوس چون بعضی از بایوس ها این گزینه را ندارند من فقط منوی که شما باید دنبال این گزینه بگردید برای شما مشخص می کنم

011.jpg
البته توجه داشته باشید که باطری بایوس تمام نشده باشد چون در این صورت بعد از تنظیم در صورتی که کامپیوتر را از برق بکشید دوباره تنظیمات به هم می خورد

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samaram
بالا